BİTKİ VE GIDALAR

Zilvaform kimdir?, Zilvaform zayıflama ürünleri nedir?

Zilvaform kimdir?, Zilvaform zayıflama ürünleri nedir?

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]Zilvaform, Uygur Şifa ve Uygur Life tarafından üretilen zayıflama ve bitkisel ürünlere verilen isimdir.[/box]

Zilva-FormZilva form, Uygur Life, Uygur şifa tarafından üretilen Turfan gıda markasıdır. Türkiye’de özellikle zayıflama anlamında bitkisel çaylar ve bitkisel kapsüllerden oluşan zayıflama setleri kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır.

ZilvaForm zayıflama seti yanında, form1, form2, form3, form5, form7 ürünleri de oldukça tercih edilen diğer zayıflama setleridir. Bölgesel zayıflama anlamında oldukça başarılı olan form 1 serisi ise en çok tercih edilenler arasında yerini almıştır.

Uygur Şifa bitkisel ürünleri Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı tarafından onaylanmış olup ilaç değil bitkisel gıda takviyeleridir.

Bu ürünlerin haricinde İncel, bitkisel çaylar, ve diğer bitkilerden oluşan kapsüller bu firma üzerinden satılmaktadır.

UYGUR ŞİFA, UYGUR LİFE, DORAVİT, FİTODORA, ZİLVAFORM

Uygur Şifa kendi web sitesi üzerinden firmasını şu şekilde tanıyor

uygurlife1996 yılından bugüne kadar halk arasında aktarlık diye adlandırılan, şifalı bitkiler ile tedavinin gelenekseli bilim ve hijyen ile birleştirerek nasıl modern tıbba yardımcı alternatif tıp olarak faydalı olabileceği konusunda çalışmalar yürüterek sürekli kendimizi yeniledik geliştirdik.

Ticari hayatımıza başladığımız ilk günden bugüne kadar en çok esneklik olan bu meslekte insanların duygularını sömürmedik, mutlaka insanlar yıllardır çektikleri rahatsızlıkların çözümünü modern tıpta bulamadıkları zaman ve rahatsızlıkları dayanılmaz hale geldiğinde kurtulmak isterler ve bu durumda kesin çözümlerle umut tüccarlığı yapan bir takım insanlar tarafından maddi ve manevi sömürülebilir. Bu konuda tüm tüketicileri bilinçli olmaya davet ediyoruz.

Şifalı bitkilerle tedavi yıllardan beri vardır ve rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir. Önemli olan nasıl kullanılacağı ne şekilde hazırlanıp tüketileceğidir. Şifalı bitkiler bilinçli toplanır, kurutulur ve kullanılırsa rahatlatıcı ve tedavi edici etkisinden yararlanılabilir.

Hastalıkların teşhis ve tedavisi yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam bilinçli olmak bilinçli ürünler kullanmakla başlar.

Sizlere tamamen hijyenik ortamda hazırlanmış, yıllardan beri etkisi kanıtlanmış ürünleri sunmaktayız. Unutulmamalıdır ki modern tıpta kullanılan bir çok ilacın hammaddesi tıbbi etkisi olan doğal bitkilerden elde edilmektedir. Sizleri Uygur Şifa ile sağlıklı bir yaşamın kapısını açmaya davet ediyoruz.

Bitkivital; Uygur Şifa çatısı altında 2010 yılında yayın hayatına başlamış sanal dünyadaki gerçek ve güvenilir bitkisel ürünler mağazanız olmaya söz vermiş ve güçlü adımlarla çalışma hayatına girmiştir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir