MAGAZİN

Yeliz Yeşilmen, Fatih Ürek öz halam olur

Yeliz Yeşilmen, Fatih Ürek öz halam olur

Yeliz Yeşilmen, yazacak bir şey ararken Fatih Ürek‘i buldu.

Eski sunucu ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, her ne kadar şimdilerde ekranlardan uzak dursa da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Günlük hayatından kareleri de yine sosyal medya hesabından paylaşan Yeliz Yeşilmen’in son paylaşımı son derece ilginç. Takipçileriyle bir selfie paylaşan Yeliz Yeşilmen altına düştüğü notla takipçilerini güldürmeyi başardı. İşte Yeliz Yeşilmen’in o satırları: “Huhu beni Fatih Ürek’e benzetenler, sizin haberiniz yok mu? Öz halam kendisi.”

FATİH ÜREK NELER DEMİŞTİ

Fatih Ürek cinsiyetim yok dedi

Eğlence sektörünün fenomeni Fatih Ürek Canan Danyıldız’a çok özel açıklamalarda bulundu

“Kadınım bana seksi olacak,daha önce cinsel deneyimi olmayacak” diyen Fatih Ürek, Aseksüelim, cinsiyetsizim! Cinselliğin, seksin artık önemi yok!” diye de ekliyor. ‘Sallaya Sallaya’ şarkısıyla bu yaza damgasını vuran Fatih Ürek: ‘Klasik müzik albümü yapacağım’ diyor.

Fatih Ürek, taşıyıcı anne arıyor

“Şu hayatta en çok istediğim şey, çocuk sahibi olmak” diyen Fatih Ürek,taşıyıcı anne bulursa bu arzusunu yerine getirecek.

Fatih Ürek’ten çarpıcı açıklamalar geldi. En son aşk acısını yaklaşık 20 yıl kadar önce yaşadığını belirten neşeli şarkıcı, bu nedenle günler boyunca deliler gibi ağladığını söyledi. Şu sıralarda kalbinin bomboş olduğunu belirten Fatih Ürek, çocuk hasretiyle yanıp tutuşuyormuş. Kendisine sorulan “Evlat edinmeyi düşündünüz mü?” sorusuna, Fatih Ürek, “O her zaman aklımda. Ama ben asıl taşıyıcı anne fikrine sıcak bakıyorum. Şu hayatta en çok istediğim şey, çocuksahibi olmak!” yanıtını verdi. Fit bir görünüme kavuşan ünlü yıldız Fatih Ürek mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo vermiş, 105’ten 75’e düşmüştü.

Ya biz valla hiç bişi anlamadık biri diyor halam, o diyor cinsiyetim yok ardından taşıyıcı anne arıyorum çocuk yapıcam ya bunlar ne ayak.. Kafamız karıştı bizim siz ne anlarsanız anlayın..Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir