KADIN

Yaz makyaj modası 2017

2017 makyaj modası

Yaz ayına girmek üzere olduğumuz şu günlerde kendinize bu sene moda olan rekler ile farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bizimki bir öneri ama en güzelini siz daha iyi belirleyebilirsiniz.

İşte 2017’nin en moda makyaj şekilleri

Kontrast ruj

İki renkli makyaj ruj dudaklar için fotoğraftaki gibi fuşya soğuk ve sıcak mercan olarak kontrast renkler seçin. Yüz oranlarını bu makyaj yardımı ile düzeltebilirsiniz. Dar bir çeneniz varsa, onu alt dudak koyu gölgeyle tamamlayın.

Kırmızı Maskara

Normalde, makyaj sanatçıları süslü renk elde etmek için siyah üzerine kolay renk mürekkebi uygulama tavsiye eder. Ama biz daha radikal bir seçenek sunuyoruz – parlak rimel yapmak ve makyajan odaklanın. Kirpiklere birkaç kez  uygulama yapın. Kirpiklere kırmızı renk özellikle parlak, üst göz kapağı serin pembe renk, Alt – beyaz.

Parlak pembe allık

80’lerin modası boyalı elmacık kemikleri, ama üst göz kapaklarını viski olan bir tekniktir. Gölgelendirme ruj (ruj kullanılabilir), aralarındaki sınır elmacık kemiğinin altında düzenlenmesi gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde, görüntü “yuvalama bebek” gibi olur.

Pembe gölge

Moda kırmızı ve pembe gölge ilk sezonu olmadığı gerçeğine rağmen, onlar her kadını cesaret renkleridir. Böyle tonlar ağlamaklı gözler görünümü verdiğine inanılmaktadır. Siyah kalem biraz göz kapaklarına çekmek için gereklidir ve mürekkep siyah kullanın. Kalın kirpik görüntüsü için iyi bir hiledir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir