KADIN

Yalan konuşurken verilen açıklar, yalan söylerken yapılan hatalar

Yalan konuşurken verilen açıklar, yalan söylerken yapılan hatalar

Erkekler ve kadınlar, artık daha dikkatli yalan konuşun veya yalan söylemeyin. Yalanınızı ortaya çıkarmak artık çok kolay. Vereceğimiz yalan çözme tüyoları çok işinize yarayacak.

Yeni tanıştığınız erkek size karşı dürüst mü yoksa yalan mı söylüyor? Bunu anlamak için yalan söyleyen erkeği çözme tüyolarından faydalanabilirsiniz. İşte, beden dili ve kullandıkları sözlere göre yalan söyleyen erkeklerin ortak özellikleri…

Ses tonu ve ifade

Yalan söyleyen insanlar ister istemez ifadelerinde küçük değişiklikler yaparlar. Bu değişiklikler tespit edilmesi zor olduğu için farkedilmez. Doğru söylenmediği zaman ses tonunda ufak tınılar meydana gelir. Bunları farketmek için onu can kulağıyla dinleyin.

Paranoya ve kaçamak cevaplar

Merak ettikleriniz karşısında konu ile ilgili paranoya yaratıyor ve kaçamak cevaplar veriyorsa yalan söylüyor olabilir. Panik hali erkeklere göre savunma mekanizmasıdır.

Sorularla konuyu derinleştirin

Yalan söylediğini anlamak için ona konu hakkında sorular sorun. Bu sorular arasında bekliyor ve düşünüyorsa muhtemelen yalan söylüyordur. Çünkü doğru bilgiler düşünülmeden net olarak cevaplanır.

Soruya soruyla karşılık verme

Bir çok erkek yalan söylediği zaman soruya soruyla karşılık verir. Bunu yaparak zaman kazanacağını düşünür. Sorularınız karşısında cevap vermiyor ve bu sorunun ne kadar saçma olduğunu söylüyorsa, sevgiliniz bir pinokyo olabilir.

El kol hareketleri

Yalan anında kollar ve eller rahat durmaz. Başını kaşır yüzüne dokunur. Kontrol altına alınamayan el kol hareketlerine dikkat. Gevelemeler de cabası tabi.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir