CEP-TABLET TEKNOLOJİ

Whatsapp görüntülü arama açma kapama yapabileceğiz

Whatsapp görüntülü arama açma kapama yapabileceğiz

WhatsApp-Free-Download-PNG

Whatsapp görüntülü arama açma kapama özelliği ile devrim yaratmaya hazırlanıyor…

Dünyanın kullandığı ünlü yazışma ve mesajlaşma uygulaması Whatsapp görüntülü aramayı açma kapama özelliği ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Whatsapp, şuan test aşamasında olan “görüntülü arama” kısa süre sonunda hayatımıza girmeye hazır hale gelecek. Tabi bu durumunun avntajları olduğu kadar dezavantajları da mevcut. Kendi Gsm hattınız üzerinden internet kullanıyorsanız ne kota dayanır ne de fatura ama evden veya işten internet hattı kullanarak wi-fi yardımı ile sevdiklerinizle doyasıya hızlı ve kesintisiz “görüntülü görüşme” yapabileceksiniz. Rakip firmalar arasında bulunan Skype ise bu durumdan oldukça rahatsız olacağa benziyor. Çünkü bu durum kendilerine büyük bir darbe demek.

YAYINLANMA TARİHİ HENÜZ NETLEŞMEDİ

Kısa bir zaman önce eklenen özellikler arasında dosya gönderme  ve link önizleme çeşitli özellikleri devreye alan Whatsaap kullanıcıları ile de görüntülü sohbet özelliğini ansızın karşımıza çıkarabilir. Ücretsiz olarak sunuculacak bu hizmet tamamen sizin internet hızınız ile görüntü netliği ve ses dalgaları alabileceksiniz. Yayınlanma zamanını hep birlikte göreceğiz.

goruntulu-arama-whatsapp

HER YERDE AYNI ANDA GÖRÜŞME

Sadece Ülkemiz ile ksıtlı olmayan bu özellik dünyanın her yerinde bulunda kullanıcılar ile de görüşme yapmayı sağlayacak. Butonlar her ne kadar ekranlarda görünse bile şuan pasif durumda duruyor. Yayına alındığı anda bu butonlar aktifleşecek hem ses hemde görüntülü aramayı açıp kapatabileceksiniz.

Whatsapp’ta uzun zamandır beklenen özellik nihayet gerçek oluyor.. Kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği görüntülü arama özelliği nihayet geldi.

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA BUTONU

Whatsapp’ın Android platformu için hazırlanan beta sürümünde görüntülü görüşme butonu açıkça görülüyor. Diğer yandan görüntülü görüşme yapıldığı sıradaki ekran görüntüleri de internete düşmeye başladı.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir