Vodafone

Vodafone tl transfer nasıl yapılır

Vodafone tl transfer nasıl yapılır

Sevdiklerinize, eşinize, dostunuza dilediğiniz Vodafone abonesi olan herkese Vodafone tl transfer yapabilirsiniz.

Vodafone tl transferi nasıl yapılır?

  1. Vodafone tl transfer Online Self Servis ile hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Öncelikle, Online Self Servis üyesiyseniz Online Self Servis’ e giriş yapmak için, www.vodafone.com.tr ana sayfada sağ üstte yer alan Online Self Servis’ e Giriş kutusuna mevcut telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir. Daha sonra TL İşlemlerim sekmesinde yer alan Cep Lira Transfer linkini tıklayıp, transfer edilecek lira ve lira transferi yapılmak istenen abonenin cep telefonu numarasını girerek transfer işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  2. Ayrıca 7038’i arayarak diğer faturasız hatlı abonelerin cep telefonu numaralarına Vodafone tl transfer yapabilirsiniz.
  3. Bununla birlikte, hattın yasal sahibi Vodafone Cep Merkezleri’ne başvurarak veya Vodafone hattından 542, diğer operatör ve sabit telefondan 0 (542) 542 00 00 Müşteri Hizmetlerini arayarak da “Vodafone tl transfer” işlemini gerçekleştirebilir.

Vodafone tl transfer koşulları nelerdir?

Vodafone tl transferi için Kullanım Şartları’nı öğrenmek için Kontör İşlemleri menüsü altından Kontör Transfer‘e gidebilirsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir