TEKNOLOJİ

Vodafone süpernet internet için merak ettikleriniz

Vodafone süpernet internet için merak ettikleriniz

2016 yılında büyük çıkış yakalayan Vodafone bu yıl ve gelecek 2017 yılında da yine adından söz ettiren kampanyalar ile kullanıcıların taleplerini karşılamaya devam edecek. Peki bize bu hizmetleri sunan Vodafone hakkında ne biliyoruz?

İşte size “Vodafone Süpernet İnternet” hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar:

Vodafone Süpernet İnternet Nedir?

Bu hizmet evinize veya işyerinize tıpkı diğer internet sağlayıcı firmaların sunduğu gibi anlaşma yaparak ADSL veya FİBER bağlantısı olarak sunulan internet erişim hizmetidir.

Vodafone Süpernet Adsl

Vodafone Süpernet Adsl internet hizmeti altyapınızın hızına bağlı olarak 32 Mbps hıza kadar internet erişimi sağlayabileceğiniz bir hizmettir. Altyapısı Türk Telekom altyapısı olarak kullanılır ve internet hizmetiniz Türk Telekom aracılığı ile verilir. Faturalandırma ve kampanya koşullarınız “Vodafone Süpernet” ile belirlenir. Muhattabınız Vodafone internet olup arıza ve diğer destek adsl hizmetlerini Vodafone’den almak zorundasınız.

Vodafone Süpernet Fiber

Vodafone Fiber internet hizmeti, kendi altyapısının bulunduğu bölgelerde kendi bünyesinde, bulunmadığı bölgelerde ise Türk Telekom fiber altyapısı kullanarak hizmet verir. Fiber internet hızınız bağlı bulunduğunuz bölgenin altyapı uygunluğuna göre değişim gösteren hızları ile 1000 Mbps hızlarında ve daha yukarı hızlarda alabileceğiniz bir hizmet türüdür. Anlaşma ve anlaşma şartlarınız Vodafone ile sizn aranızda imzalanır. Tahhüt verdiğiniz durumlara göre çeşitli kampanyalar sunulmakta olup taahhüt sürenize göre tek fatura olarak ücretlendirilir.

Vodafone Sabit Telefon

Tıpkı diğer firmaların size sağladığı gibi evinizde veya işyeriniz kullanabileceğiniz 0850 veya Alan kodunuza göre alabileceğiniz sabit numaralı iletişim türüdür. Taşınamaz ve sabittir. Devir ve nakil işlemleri yapılabilir, iptal edilebilir. Çeşitli kampanyalar ile dakikalı paketler almanıza ve sabit ücretli faturalar sunulan bir telefon hizmetidir. İnternet üzerinden numara tahsisi ile bağlı olduğunuz internet sağlayıcı ile kablo çekmeden veya kablolamaya gerek duyulmadan internet üzeri Voip kullanım imkanları sunmaktadır. İnternet üzerinden alınan bu hizmet sabit ip üzerinden işlem görmesi nedeniyle başkası tarafından kullanılmasına olanak sağlamaz. İzniniz olmadan ve hattınıza başka internet üzerinden bağlanılamaz.

Vodafone Süpernet Telefonsuz İnternet

Aynı zamanda yalın internet hizmeri olarak da adlandırılan “telefonsuz internet” Vodafone ile mümkündür. İnternet hattı bağlatmak istediğiniz durumlarda ayrıca sabit ücret ödemek zorunda kalmayacağınız bu hizmet ikinci bir fatura çıkmasına da olanak sağlamak. Kullanıcıların hem telefon hemde internet faturasını ayrı ayrı koşuşturmak ve kullanılmayan hizmet için bedel ödemek zorunda bırakmayan bu iletişim hizmeti 2016 ve 2016 yılları için yoğun ilgi ve talep görüyor. TelefonsuzYalın internet hizmetine başvuru yaptığınzda yine kablolama yapılacak fakat adınıza kayıtlı telefon numarası tahsis edilmeyecek sadece internet hizmet numaranız olacaktır.

Vodafone Süpernet İnternet Başvuru

Şartlar ve koşulların tarafına uyması durumunda bu hizmetten faydalanıp başvuru yapmak istediğinizde 0850 542 0 542 iletişim numasını arayarak, vodafone.com.tr adresine girerek veya mahallenizde caddenizde bulunan Vodafone mağazalarına giderek bireysel kullanıcılar için sadece kimlik belgenizin fotokopisini bırakarak imzalayacağınız sözleşme ile bu hizmete başvuru yapabilirsiniz. Telefon veya internet üzerinden “başvuru” yaptığınız durumlarda ise tarafınıza gönderilecek olan kurye/kargo firması tarafından bu hizmet için sözleşme size ulaştırılır. Ulaşan bu sözleşmeyi imzalayıp bir nushası sizde kalacak şekilde kimlik fotokopiniz ile birlikte gelen kargo/kurye ekibine vermeniz gerekecektir. İmzalarınızın eksik olması, okunaksız kimlik fotokopisi veya sözleşmenin nüshasının gelen kişiye verilmemesi durumunda hizmetiniz aktif edilemez adınıza faturalandırma yapılamaz.

Vodafone Süpernet İnternet Kampanya ve Paketler

Vodafone kampanya ve paketleri adsl ve fiber internet olarak değişim göstermektedir. Günümüzde en çok tutulan ve “en ucuz internet” ile “en uygun internet” olarak gösterebikeceğimiz 49.90 TL olan telefonsuz internet kampanyasıdır. Yeni dönem kampanya ve paketleri içerisine alınan +5 TL fark ile bağlantı ve kotanızı 2 kat daha hızlı kullanabiliyorsunuz.16 Mbps den başlayan adsl internet hızınız 32 Mbps hızlarına kadar ulaşabiliyor tabi bu durum sizin altyapınız ile alakalı olarak değişim gösterecektir. Adil kullanım kotası ise 60 Gb olarak başlayarak 240 Gb’a kadar yükseltilebiliyor. Fiber internet kampanyalarında ise bu hızlar 1000 Mbps’ye kadar ulaşmaktadır. (1000 Mbps hız Vodafone FiberMax kendi altyapısının bulunduğu 3 ilde verilebilmektedir.)24 ay taahhüt vererek bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Ayrıca cihaz ve Filbox kampanyaları ile cihaz ve evinize Tv hizmetinden de faydalanma imkanları sunmaktadır.

Vodafone Süpernet İnternet ile Alabileceğiniz Hızlar

Vodafone Süpernet internet paketlerinden adsl tercih ettiğinizde 16 Mbps ile başlayıp 32 Mbps’e kadar hız alırsınız. Fiber internet hizmetinde ise 32 Mbps den başayıp 1000 Mbps’e ulaşan hızlara ulaşabilirsiniz.

Vodafone Süpernet Cayma Bedeli Karşılaması

Birbaşka internet sağlayıcı firmadan internet hizmeti alıyor olabilirsiniz. “Vodafone Süpernet İnternet” kampanyaları size daha cazip gelmiş ve internet hizmetinizi Vodafone Süpernet İnternet kampanyalarına geçirmek istiyor ve eski firmanızadan tarafınıza cayma bedeli yani taahhüt süreniz bitmeden internet firmasındn ayrılma bedeli faturalandırılabilir buna cayma bedeli denir. Vodafone burada bir ayrıcalık yapıyor ve size eski firmanızdan gelen faturanın 120 TL olan kısmını ödeme sözü veriyor. Tabi hesabınıza para göndermeyecek ödeyeceğiniz vodafone faturalarından düşerek karşılayacaktır. Bu bedeli nasıl alacaksınız? Öncelikle eski firmanızın son faturasını ödemelisiniz. Ödediğiniz fatura ve tahsilat makbuzunu 0216 556 31 77 veya 0 216 556 31 73 numaranı Vodafone faks numarasına göndermeniz gerekiyor. Fatura veya tahsilat makbuzunuzun olmaması durumunda 120 TL cayma bedeli indirimi faturanıza yansımaz.

Vodafone Süpernet Aktivasyon Ücreti

Vodafone internet başvurusu yaptığınız durumda vereceğiniz 24 ay kullanım sözünüz üzerine sizden herhangi bir aktivasyon ücreti almayacaktır. Bu durum internet hattınızın iptal edilmesi durumunda değişmektedir. Sözleşme süreniz tamamlanmadan hattınızı iptal ettirirseniz vodafone tarafınıza aktivasyon ücretini son faturanıza yansıtacaktır.

Vodafone İnternet Kampanyaları Başvuru Şartları

Vodofone Süpernet İnternet kampanyalarından 18 yaşını doldurmuş tüm bireysel aboneler başvuru yapabilir. Vodafone internet kullanan aboneler ise taahhüt sürelerinin bitmesi durumunda paketler arasında geçiş yapabilir.

Vodafone İnternet Üst Paketlere Geçiş

Vodafone internet kullanan aboneler taahhüt süresi bitmeden üst paket’e geçiş sağlayabilir, taahhüt süresi bitmeden daha ucuz ve daha uygun paketlere taahhüt süreleri bitene kadar geçiş yapamazlar.

Vodafone İnternet Hizmeti İçin Ekstra Ücret

Vodafone internet kampanyalarından herhangi birine başvuru yapmanız durumunda sözleşme ve söylenen bedeller dışında bir ücret faturanıza yansımaz. Tek fatura ödersiniz ve 24 ay boyunca ekstra bir ücret ödemezsiniz.

Vodafone Süpernet Kablosuz ve Kablolu Modem Ücretleri

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, evinizde veya işyerinizde internet hizmeti kullanıyor veya daha önceden kalma modeminiz varsa modem talep etmenize gerek yoktur. Vodafone modemleri “kablolu” ve “kablosuz” modem olarak ikiye ayrılır. Kablolu modemlerin toplam bedeli 72 TL olup eşit taksitler halinde 24 ay boyunca faturanıza 3 TL olarak yansıtılır. Kablosuz modemlerin fiyatı ise toplam 144 TL ve 24 ay boyunca aylık 6 TL olarak faturanıza yansıtılır. Dilerseniz taksit olmadan ilk faturanıza toplam bedeli yansıtarak ödeyebilir veya 24 ay taksitli olarak ödeme imkanı sunar.

Vodafone Süpernet Modem Kurulum Ücreti

Başvuru yaptığınız herhangi bir paket için evinize kurulum talebinde bulunursanız bu işlem için ücret ödemek zorunda kalırsınız. Modemler tarafınıza ücretsiz olarak kargo veya kurye ile gönderilir. Servis kurulum hizmeti istediğiniz durumlarda ise 30 TL karşılığında yetki servis tarafından modeminiz ulaştırılarak kurulum işlemi gerçekleşir. Evde veya eve internet kurulumnu yaptırmak istiyorsanız 0850 542 0 542 telefon hattından servis talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vodafone Süpernet Modem Kurulumu

Vodafone internet kampanyalarında akıllı modemler kullandığından modem kurulumu hakkında çok bilgili olmanıza gerek yoktur. Modemler tak çalıştır özelliğinde olup kullanıcı adınız ve şifreniz içerisinde olacağından kabloları takıp internet hizmetini almaya hemen başlayabilirsiniz. Modemin fabrika ayarlarına dönmesi veya sıfırlanması durumlarında ise 0850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak telefonda modem kurulumu ve sorularınız için yanıtları alabilirsiniz. Daha önceki firmanızdan kalan modem veya kendi imkanlarınızla aldığınız modemlerin içerisine kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kurulumu yapabilirsiniz. İnternet bağlantısı için modem kullanıcı adı ve şifreniz telefonunuza sms olarak gönderilir. Gelmeyen şifreler ve modem destekleri için müşteri hizmetleriyle irtibata geçerek yardım ve destek alabilirsiniz.

Vodafone Süpernet Kampanya Bitiş Tarihi

Vodafone internet kampanyalarının bitiş süreleri her kampanya için ayrı ayrı uygulanır. Başvuru yapmayı düşündüğünüz kampanyaların bitiş sürelerini vodafone.com.tr adresinden kampanyanın altında bulunan sıkça sorulan sorular kısmından takip edebilirsiniz.

Vodafone Süpernet Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Tercihiniz Vodafone Süpernet Kampanyalarından biri olduysa başvuru yapabilmeniz ve internet hattı bağlatabilmeniz için Tc vatandaşları için 18 yaşını doldurmuş olmaları ve kimliklerinin üzerinde Tc kimlik numarasının olması gerekmektedir. Kimlik veya ehliyet ile başvuru yapılabilir. Yabancı uyruklu kişiler içinse Pasaport ve yerleşim belgesi gerekmektedir. Bu işlemleri vekalet ile gerçekleştirecekseniz vekaletname ile kimlik fotokopisi yeterli olacaktır.

Vodafone FiberMax

Süper hızlı internet diye tabir edebileceğimiz hizmet sadece Vodafone Fiber altyapısı olan bölgelerde verilebilmektedir.FiberMax hizmeti alabileceğiniz iller ise Antalya, İstanbul ve İzmirdir. Bu illerde Fiber+ hizmeti verilebilmektedir. Bu hizmet için “Vodafone Fiber Atyapısı” bulunan aboneler 1000 Mbps hızında internet hizmeti alabilirler. Adil kullanım kotaları ise 1000 Gb ile şimdilik sınırlıdır.

Vodafone İnternet Taahhüt Bitiminden Sonra Fatura

Vodafone internet kampanyası fiyatları 2 kısımdan oluşur. Bunlar taahhütlü fiyatlar ve tahhütsüz paket fiyatlarıdır. Normalde paket fiyatı 75 TL olan yalın internet kampanyası 24 ay taahhüt imzalamanız durumunda aylık 49,90 TL olarak faturalandırılır. Sözleşmenizin bitmesi durumunda paket ücreti olan 75 TL olarak faturalarınız gelmeye başlar. Yeni biz sözleşme ve taahhüt verene kadar standart paket fiyatı ödersiniz. Sizde bulunan imzaladığınız sözleşmenin nüshasında paket ve taahhütlü paket fiyatları bulunmaktadır. Vodafone internet sitesine girerek almış olduğunuz kampanyalarının detaylı bilgilerine sahip olabilirsiniz.

Vodafone Adsl, Fiber İle Değiştirilebilir mi

Vodafone adsl kullanan aboneler vodafone fiber geçişi yapamaz. Aynı tür hizmetler arasında tarife ve kota değişimleri yapabilir. Sözleşme süreniz sonunda eski hizmetinizden vazgeçip yeni fiber hizmeti alabilirsiniz.

Vodafone Süpernet İnternet İptali

Vodafone internet hattınızın iptali için öncelikle “Vodafone Müşteri Hizmetleri” ile 0850 542 0 542 numaralı telefon hattından görüşme yapmalısınız. Görüşme sonrasında tarafınıza verilecek olan faks numarasına hizmet sonlandırma dilekçesi yani iptal dilekçesi fakslamanız gerekecektir. Sadece görüşme yaparak iptal işlemini gerçekleştiremezsiniz.

Vodafone İntenet İptali Durumunda Ne gibi Ücretler Geliyor

Tüm internet sağlayıcı firmalar gibi vodafone internet hizmeti kullanan abonelerde taahhüt süresi bitmeden iptal edilmesi durumunda bazı cezai yükümlülükler altına girer. Bu cezai işlemler modem, taahhüt indirimleri, aktivasyon ve bağlantı ücretidir. Ödenecek tutar ise kalan taahhüt süresine göre değişir net bir rakam verilemez.

Fiber Kullanırken Taşınırsanız ve Fiber Altyapı Yoksa

Vodafone fiber internet hizmeti alıyorken taşındığınız durumlarda gittiğiniz bölgenin altyapısı fiber internet için müsait değilse hizmetiniz adsl internet hizmeti ile değişir. Altyapının yetersizliği nedeni ile kullanıcıya herhangi bir cezai işlem uygulanamaz.

Vodafone AKK, Adil Kullanım Kotası

Vodafone internet hizmeti alan aboneler internet adil kullanım kotasının dolması durumunda ek ücret ödemezler. Limitsiz internet kullanan aboneler yeni ay başlangıcına kadar hızlarında düşüş yaşayarak hizmeti kullanmaya devam eder.

Vodafone İnternet Hattı Dondurma

Vodafone hat dondurma yani hizmeti beklemeye alma işlemi yapabilirler. Vodafone hat dondurma işlem bedeli olarak 29 TL faturanıza yansıtılır. Adsl internet erişimi için bu işlemi yılda 2 sefer gerçekleştirebilirsiniz 180 güne kadar parçalı halde hattınızı dondurabilirsiniz.Vodafone fiber internet hizmetini 300 güne kadar dondurabilirsiniz.

Vodafone Süpernet Güvenli İnternet

Vodafone güvenli internet hizmeti ücretsiz bir hizmettir. Güvenli internet hizmetlerinden birini seçebilirsiniz.

  1. Aile Profili (alttaki sitelerden girilmen istenmeyenler)
  • Oyun Siteleri
  • Sohbet Siteleri
  • Sosyal Medya Siteleri 2) Çocuk Profili

Vodafone Süpernet Sabit IP hizmeti

Vodafone internet hizmeti kullanırken veya başvuru yaparken sabit ip alabilirsiniz Bu hizmetin bedeli aylık 9 TL olarak faturanıza yansıtılır.

Vodafone Süpernet Arıza Servisi

Vodafone inerternet arızası veya sorunu ile karşılaşmanız durumunda bu durumu Vodafone müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir. Vodafone size ait olan bu hizmet için çözülemeyen arızalarda Türk Telekom servis birimine arıza kaydı oluşturarak hattınızın teknik müdahalesini sağlar.

Vodafone Süpernet Fatura Kesim Tarihi

Vodafone internet hizmetiniz her ay’ın 2. gününde kesilir. Faturanız internet hattınızın aktif olduğu gün itibarile oluşmaktadır. Fatura kesim tarihi ayın 2’de kesilen bu faturalar standarttır.

Vodafone Süpernet Faturaya Yansıyan Vergiler

Faturanıza yansıtılacak ücretler ise, Katma Değer Vergisi %18’dir. İnternet için özel İletişim Vergisi %5 ve telefon için %15 olarak uygulanmaktadır. Bu tutarlar kampanya dahilinde almış olduğunuz ücretin üzerine yansımaz. Kampanya fiyatları içerisine bu tutarlar dahildir. 49.90 TL olan bir kampanyaya başvuru yaptığınızda ek olarak bu ücretler yansımaz, ödeyeceğiniz tutar sabit 49.90 TL dir.

Vodafone Fatura Sorgulama – Jetfatura

Vodafone internet hattınızın ve diğer işlemleri sorgulama yapmak istiyorsanız, internet kullanım kotanızın durumu, paket detayları, kullanım durumunuz gibi işlemleri jetfatura.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Jetfatura.com Girişi

jetfatura.com internet üzerinden online verilen bir hizmettir. Bu hizmeti kullanabilmeniz için hizmet numaranızı ve şifrenizi bilmeniz gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifreler SMS olarak gönderilir. Şifre tanımlı değil ve hizmete erişim sağlayamıyorsanız 0850 542 0 542 hattı arayarak müşteri hizmetlerinden talep edebilirsiniz.

Adıma Vodafone Süpernet İnternet Kaçtane Alabilirim

Adınıza kayıtlı vodafone internet aboneliğiniz varsa başka bir vodafone abonelik alabilirsiniz. Daha fazla internet hattı almak istiyorsanız Vodafone Süpernet bu konuda kriterler koyabilir, geçmiş dönem fatura sorgulamanızı gözönünde bulundurabilir. Bulunduğunuz şehrin dışında başka şehirler için de internet hattı alabilirsiniz.

Vodafone Süpernet Aktif Olma Süresi

Vodafone süpernet internet hattı için başvuru yaptığınızda Vodafone bu hattın en kısa sürede aktif olması için kayıt açar. İşlemler imzalamış olduğunuz sözleşmenin ve kimlik fotokopinizin Vodafone servislerine ulaşması ile başlar. Bu işlemler ortalama 3 iş günü içerisinde gerçekleşir. Türk Telekom altyapı veya yoğunluk nedeni bazı durumlarda bu süre 10 güne kadar uzayabilir.

Vodafone Süpernet Kota Devri

Vodafone internet hizmeti alan aboneler kalan kullanım kotalarını bir sonraki aya devredemez.

Vodafone Süpernet + Televizyon

Vodafone internet kullanımının yanında ayrıca televizyon hizmeti de almak isteyen aboneler bu işlemi yapabilirler. Kampanya ile birlikte Filbox uydu alıcısı 24 ay boyunca aylık 15 TL bedelle sunulur. 24 ay boyunca premium sinema, dizi, belgesel, spor ve eğlence kanalları hediye edilir

Vodafone Filbox İletişim

Vodafone internet hattı ve Filbox Tv hizmetinden faydalanan aboneler Televizyon ve Tv hizmeti için 0 850 225 09 90 telefon numaralı hattan destek alabilirler.

VODAFONE FILBOX

FILBOX nedir?

FILBOX, Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, dünyada fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV, çocuk belgesel kanalı Da Vinci Learning, Popüler bilim, teknoloji, doğal yaşam, hayvanlar alemi, extrem sporlar, seyahat, macera ve tarih dahil pek çok farklı konuda en üst kalitede gerçeğe dayalı içerik sunan Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, Discovery Showcase HD, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, Viasat Explore,olimpiyat oyunları, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, futbol, golf gibi birçok farklı dalda spor müsabakalarını ekrana taşıyan Eurosport HD, dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox, R&B, hip-hop ağırlıklı müzikler yayınlayan Trace Urban kanallarını tüketiciye sunan yeni HD dijital platformdur. FILBOX’la Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanal da izlenebilmektedir.

Hemen FILBOX’lı olup bu keyfi yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi ile belgesel ve eğlence programlarını FILBOX uydu alıcınız ve/veya FILBOX cam modül ile izleyebilirsiniz.

FILBOX platformunda hangi kanalları izleyebilirim?

FILBOX; Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi büyük stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerinin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon kanalları, dünyada fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV kanalı, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV, belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Animal Planet, Da Vinci Learning, Viasat Explore, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, R&B, Hip-Hop ağırlıklı müzik yayını yapan Trace Urban kanalı, olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı Eurosport HD ve dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox ve Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

English Club TV kanalında ne tür içerik yayını var?

English Club TV, ingilizce dil eğitiminde iletişimsel metod tekniğini kullanan bir eğitim kanalıdır. English Club TV’ de yayınlanan eğitim programlar, izleyicilere dilin farklı ortamlarda nasıl kullanıldığını gösterir ve dil bariyerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Bunu başarabilmek için iletişimsel metod kullanılır. Program akışı izleyicilerin seviyelerine ve yaş gruplarına göre dizayn edilmiştir ve farklı bölümlerden oluşur.

Aktivasyon işlemi nedir?

FILBOX yayınları izleyebilmeniz için FILBOX’ınızı aktif hale getirmeniz gerekmektedir. 0 850 225 09 90 no’lu FILBOX müşteri hizmetlerini arayarak aktivasyon işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

FILBOX uydu alıcısını nasıl teslim alabilirim?

Vodafone Net modeminizle birliklte adresinize kargolanacaktır.

FILBOX uydu alıcısı aldım nasıl kurulum yaparım?

Türksat uydusuna dönük çanak anteniniz var ise FILBOX hızlı kurulum seçeneği ile ayarlarınızı çok kısa bir sürede yapabilirsiniz. Eğer Türksat uydusuna ayarlı bir çanak anteniniz yok ise dış kurulum için teknik servis desteği almanız gerekmektedir. Dış kurulumun gerekli olduğu hallerde dış kurulum bedeli tüketiciye aittir.

Ücretli yerinde kurulum var mı?

İç kurulum bedeli 35TL + KDV’dir.
Dış kurulum bedeli 120TL + KDV’dir. Dış kurulum seti Çanak Anten, LNB, 30 Metre Kablo ve Konnektör’den oluşmaktadır.
İlave kablo gerekmesi halinde, ilave metre başına 1.- TL +KDV’den ücretlendirilmektedir.

FILBOX uydu alıcısı kurulumunu kendim yapamazsam kurulum hizmetini nereden alabilirim?

0850 225 0990 numaral Filbox Müşteri Hizmetleri’nden kurulum hizmeti alabilirsiniz.

FILBOX’ımı her yerde kullanabilir miyim?

FILBOX uydu alıcınızı Türksat izdüşümünde bulunan her hanede kullanabilirsiniz. Ancak, abonelik sözleşmenizdeki söz konusu “ABONE, Uydu Platform İletim Hizmetinin kullanımı sırasında, söz konusu yayınların kablolu ve/veya kablosuz yöntemlerle çoğaltıma ve dağıtıma, toplu alanlarda gösterime ve ticari amaçlarla kullanıma konu yapılamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder” maddeye istinaden sadece bireysel kullanım amaçlıdır.

Ticari olarak yürüttüğüm iş yerimde kullanabilir miyim?

Abonelik sözleşmenizdeki söz konusu “ABONE, Uydu Platform İletim Hizmetinin kullanımı sırasında, söz konusu yayınların kablolu ve/veya kablosuz yöntemlerle çoğaltıma ve dağıtıma, toplu alanlarda gösterime ve ticari amaçlarla kullanıma konu yapılamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder” maddeye istinaden sadece bireysel kullanım amaçlıdır.

Paketin içinden sözleşme çıktı, sözleşmeyi ne yapmam gerekiyor?

Paketin içinden çıkan sözleşme Uydu Platform Hizmeti Abonelik sözleşmesidir. Yasal zorunluluk nedeni ile sözleşmeyi doldurarak en geç 30 gün içinde; Aras Kargo ile ücretsiz olarak Atatürk Oto Sanayi Sitesi 53. Sk. No: 11-C Çiftkurtlar Honda Plaza Kat: 2 Maslak 34398 İstanbul / Türkiye adresine göndermeniz gerekmektedir.

Neden sözleşme imzalıyoruz / sonra bana fatura ederseniz ne olacak? / bana fatura gelir mi? Ben sözleşme istemiyorum

Sözleşme BTK ve diğer resmi kurumlarca getirilmiş bir zorunluluk olmakla birlikte, FILBOX açısından sözleşmenin öncelikli amacı, sizleri kayıtlı kullanıcı haline getirerek, hem olası bir sorun halinde daha çabuk ve doğru müdahale edebilmek ve haklarınızdan yararlanmanız, hem de kayıtlı kullanıcılarımıza ileride sağlanabilecek ayrıcalıklardan yararlanmanızı temin etmektir. Halihazırda satın almış olduğunuz paket dışında yeni bir hizmet/paket satın almadığınız taktirde, tarafınıza ASDL faturanızda taksitlendirilen cihaz ücretinin dışında bir fatura kesilmesi veya ek bir ücret talebinde bulunulması mümkün değildir”

SinemaTV nedir, sinematv ailesinde hangi kanallar bulunmaktadır?

SinemaTV, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, 5HD kanal ile yerli ve yabancı “premium” film ve dizi yayını yapan, Sinema Kanalları ailesidir. Yılda en az 1000 film ve 25 farklı dizi yayını yapılmaktadır. SinemaTV ailesinde yer alan kanallar: SinemaTV, Hollywood stüdyolarının dev bütçeli yapımlarını, sinemanın izlenme rekorları kıran en başarılı örneklerini, en iddialı filmleri ve dünyaca ünlü dizilerin yayınlandığı sinema kanalıdır. Örneğin; Expendables 3, The Wolf of Wall Street, Dallas Buyers Club, Anna Karenina, Ted vb.

SinemaTV2, SinemaTV kanalında kaçırdığınız filmlerin 1 saat 45 dakika sonra tekrarının yayınlandığı bir kanaldır.

inemaTV Aksiyon kanalı nefes kesen aksiyon, macera, korku ve gerilim filmlerinden oluşan filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Bourne Identity, Fast and Furious and Scary Movie serileri vb. SinemaTV Aile kanalı tüm aile bireylerinin bir arada izleyebileceği animasyon ve eğlenceli filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Ice Age, Garfield, Khumba, House of Magic vb. SinemaTV 1001, tarihe iz bırakmış, her sinemaseverin mutlaka izlemesi gereken filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Star Trek, Charlie Chaplin filmleri, Die Hard vb.

Dizi TV kanalında ne tür içerik yayını var?

Dizi TV kanalı yılda en az 750 bölümüyle 25 farklı dizi yayınlayan bir kanaldır. Bol ödüllü, drama, komedi, gerilim, polisiye ve bilim kurgu türünde dizilerin yayınlandığı kanalda orijinal dil Türkçe dublaj ve alt yazı seçeneği bulunmaktadır. Yayınlanan diziler arasında Spartacus, Fortitude, Grimm, Dominion, Continuum gibi diziler bulunmaktadır.

RTL kanalında ne tür içerik yayını var?

RTL, Türkiye’de uydu üzerinden sadece FILBOX platformunda yayınlanmaktadır. Almanca yayın yapan ulusal bir genel eğlence kanalıdır. Altyazısız ve gerçek zamanlı yayınlanmaktadır. Yayın akışı dizi, film, haber, eğlence, spor ve lifestyle programlardan oluşmaktadır.

RTL kanalında hangi spor içerikleri var?

4 yılda bir düzenlenen ve tüm dünyanın gözlerini çevirdiği Dünya Kupası Maçları, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük yarışçılarından biri olan Niki Lauda nın yorumlarıyla Tüm Formula 1 yarışları, 1960 yılından beri 4 yılda bir düzenlenen UEFA Avrupa Şampiyonası’nda, Almanya maçları ve diğer ülke maçlarının geniş özeti yayınlanmaktadır. Ayrıca 2018 yılında FİFA Dünya Kupası Elemeleri’nde ise Almanya maçları RTL kanalında yayınlanacaktır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir