4.5G ADSL FİBER

Vodafone Süpernet hız testi

Vodafone Süpernet hız testi

Vodafone Süpernet hız testi yaparken hiç bir programın açık olmadığından emin olun aksi halde alacağınız sonuçlar gerçeği yansıtmayabilir.

Vodafone Süpernet hız testi uygulamasını çalıştırmadan önce aşağıdaki yönergelere uyarak yapılmasını rica ederiz.

Vodafone Süpernet hız testi için en doğru sonuç önerileri:

Vodafone Süpernet hız testi için kablolu bağlantı kullanın

ethernet-pc-baglanti
hız testi için kablolu bağlantı

“Vodafone Süpernet hız testi” sayfası haricinde açıkta olan tüm web sayfalarınızı kapatın

internet-explorer

Vodafone Süpernet hız testi esnasında bilgisayarınızda çalışan hız testinizi etkileyecek program ve uygulamaların kapalı olduğuna emin olunuz.

hizi-etkileyen-programlar
Hız testini etkileyen programlar

Vodafone Süpernet hız testinizin yapıldığı bilgisayar haricinde modeminize bağlı ikinci bir bilgisayarın bağlı olmaması gerekmektedir.

ag-bilgisayarlari
Ağ bağlantıları hızı etkiler

Vodafone Süpernet hız testi esnasında internet bağlantısı kullanan Iptv ve benzeri elektronik cihazların bağlantılarını çıkarınız

tv-internet
İnternet bağlantılı tv

Vodafone Süpernet hız testinizin doğru sonuç vermesi için yukarıda belirtilen hususlara dikkat etmenizi önemle rica ederiz. Aksi halde test sonuçlarınız gerçeği yansıtmayabilir.
Cep telefonunuz, Tabletiniz, Notebook veya bir başka cihazlarında Vodafone Süpernet hız testi sonucu açısından modeminize bağlı olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayınız.

Yukarıda sizlere anlatılan sonuçların her biri test sonucunuzu etkileyecek unsurlardır. Bu unsurlara dikkat etmemeniz durumunda bir nebze bile olsa hızınızı etkiyecek ve almanız gereken gereken gerçek değerleri almamanıza sebep olur.

Şimdi hızınızı ölçmek için hazırsınız…

Hız Testi ile bağlantı hızınızı kolayca ölçün.

“Hız Testi” farklı servis sağlayıcılar üzerinden sunulan ADSL ve VDSL2 hizmetinin performansını online ölçme imkanı sunar. TurkNet, Superonline, Vodafone, Doping, Himnet, Hürnet, Ttnet, Türk Telekom vb firmaların hızlarını ölçebilirsiniz.

Buraya tıklayın hızınızı test edinBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir