4.5G ADSL FİBER

Vodafone Supernet Anahtar Teslim Kurulum ile eve internet

Vodafone Supernet Anahtar Teslim Kurulum ile eve internet

anahtar-teslim

Anahtar Teslim Kurulum ile eve internet bağlatırken işi ustasına bırakın

[button color=”red” size=”medium” link=”http://fiberinternetler.net/iletisim/” icon=”” target=”true”]Başvuru için tıklayın.![/button]

Evinizde Vodafone SüperNet’i tercih edin, sadece 5 adımda sizi hiç uğraştırmadan internetinizi bağlayalım.

Anahtar Teslim Kurulum 5 adımda kapınızda

5-adim

Vodafone SüperNet’ten limitsiz Anahtar Teslim Tarifeler tam da size göre


Siz de ev internetinizi Vodafone SüperNet’ten alın, evinize en uygun tarifeyi size önerelim. Anahtar Teslim Kurulum Hizmeti ile gelip ücretsiz kuralım.

ÇEKİRDEK AİLE GENÇ AİLE GENÇ PROFESYONEL ÖĞRENCİ
12 ay kontratlı
DİJİTAL AİLE
HIZ 16 Mbps 32 Mbps Maksimum Hız Teknolojisi Maksimum Hız Teknolojisi Maksimum Hız Teknolojisi
KOTA Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
ADİL KULLANIM NOKTASI 60 GB 90 GB 120 GB 120 GB 240 GB
49,9 TL 59,9 TL 69,9 TL 69,9 TL 99,9 TL

[button color=”red” size=”medium” link=”http://fiberinternetler.net/iletisim/” icon=”” target=”true”]Başvuru için tıklayın.![/button]

[toggle title=”Hangi tarifeyi seçeyim derseniz size önerilerimiz” state=”open”]Hız ve kotada en optimum içeriği arayanlara Çekirdek Aile Tarifesi Fiber hız ve yüksek kotayla evden oyun, film, dizi keyfi arayanlara Genç Aile Tarifesi İlk evimde her şeyim maksimum olsun diyenlere özel maksimum hız teknolojisiyle Genç Profesyonel Tarifesi Uzun dönem söz vermek istemeyen ve bol içerik arayan gençlere özel 12 ay kontratlı Öğrenci Tarifesi Ev internetimde her şey içinde olsun, maksimum deneyimi yaşayayım diyenlere Dijital Aile Tarifesi[/toggle]

[toggle title=”Peki maksimum hız teknolojisi nedir?” state=”close”]100 Mbps’ye kadar evinizin alt yapısının desteklediği maksimum hızı size veren tarifelerdir.[/toggle]

[toggle title=”Öğrenci tarifesinin farkı nedir?” state=”close”]Öğrenci tarifesi 12 ay kalma sözünüze geçerlidir ve 26 yaş altı abonelere özeldir. Diğer tarifeler 24 ay kalma sözünüze geçerlidir.[/toggle]

ESASLAR:

Anahtar Teslim Kurulum Genel Esaslar

  • Kampanya 01.09.2016’ya kadar geçerlidir. Anahtar Teslm Kurulum himzeti modem alan müşterilerine ücretsiz olarak sunulmaktadir.
  • Modem bedeli ADSL ve Fiber paketleri için ayda 4,90 TL’dir .
  • Anahtar Teslim Kurulum hizmeti internet başvurunuzu takiben altyapı sağlayıcının hat aktivasyonunu (port işlemleri) tamamlaması sonrası gerçekleşir. Hat aktivasyonu sağlandıktan sonra anahtar Teslim Kurulum ekibi kurulum randevusu için aboneyi arayacaktır.
  • Altyapı sağlayıcısı kaynaklı olarak port (internet hattı) işlemlerinin tamamlanamadığı durumlarda, internet sinyali alınamadığı için kurulum hizmetiniz sağlanamayabilir. Bu durumda Vodafone sorumluluğu bulunmamaktadır. Ancak hattın aktivasyon durumu Vodafone tarafından takip edilmekte, mümkün olan en kısa sürede anahtar teslim kurulum hizmetinin verilerek internet aktivasyonunun sağlanması hedeflenmektedir.
  • Abonemiz, internet hizmeti başvurusunda modem alımı talebinde bulunmamış ise ücretsiz kurulum hizmeti alamamaktadır.Kurulum hizmeti alınacak lokasyonda ankastre, bina veya daire içi kablolamalardan kaynaklanan problemler kurulumu engelleyebilir. Bu problemler Anahtar Teslim Kurulum ekibi tarafından çözülmeye çalışılır ve çözülmesi durumunda kurulum gerçekleştirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Vodafone SüperNet Anahtar Teslim Kurulum Hizmeti nedir?

Anahtar Teslim Kurulum Hizmeti modemini Vodafone’dan alan evde internet abonelerimize kurulum servisinin ücretsiz olarak sağlanmasıdır.

2. Vodafone SüperNet Anahtar Teslim Kurulum Hizmetinde kurulum adımları nelerdir?

Anahtar Teslim Kurulum hizmeti internet başvurunuzu takiben internet portunuz aktiflendikten sonra gerçekleşir. Port aktivasyonunuz sonrasında kurulum ekibimiz kurulum randevusu için sizi arayacaktır.

Altyapı sağlayıcısı kaynaklı olarak port aktivasyonunuzun gerçekleşmediği durumlarda, internet sinyali alınamadığı için kurulum hizmetiniz tamamlanamayabilir. Bu durumda Vodafone’un sorumluluğu bulunmamaktadır. Ancak hattın aktivasyon durumu Vodafone tarafından takip edilmekte, mümkün olan en kısa süre içerisinde aktivasyon sağlanarak kurulum hizmeti verilmektedir.

Kurulum hizmeti alacak lokasyonda ankastre, bina veya daire içi kablolamalardan kaynaklanan problemler kurulumu engelleyebilir. Bu problemler Vodafone tarafından çözülmeye çalışılmakta ve çözülmesi durumunda kurulum gerçekleştirilmektedir.

3. Nasıl Vodafone SüperNet abonesi olabilirim?

[button color=”red” size=”medium” link=”http://fiberinternetler.net/iletisim/” icon=”” target=”true”]Başvuru için tıklayın.![/button]

 

4. Anahtar Teslim Kurulum Hizmeti kapsamında herhangi bir aktivasyon ücreti bulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

5. Vodafone Net Anahtar Teslim Kurulum Hizmeti kapsamında modem sunulmakta mıdır?

117,6 TL değerinde kablosuz modem talebe göre 24 ay taksit seçenekleriyle veya Abone’nin ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir.

Taksit bedeli tüm paketler için 24 ay taksitle vergiler dahil aylık 4,90 TL’dir.

6. İnternet hattım nasıl iptal ettirilir?

0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetleri aranarak iptal talebinden bulunduktan sonra iptal dilekçesi yönlendirilen adrese gönderilerek iptal edilebilir.

7. İnternet hizmeti iptal edilirse ne olur?

Hizmetin taahhüt süresi bitiminden önce iptal ettirilmesi durumunda verilen indirimler, varsa kalan cihaz taksit bedelleri, Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, kurulum bedeli ve eğer taksitli modem aldıysanız kalan modem taksit tutarı ödenir. Ancak taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının, indirimler toplamında düşük olması durumunda, düşük olan tutar faturaya yansıtılır.

8. Hizmet ile ilgili soru / talep / sorunlar için kimi aranmalıdır?

Hizmet ile ilgili teknik destek hizmetleri, Vodafone Net müşteri hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. 0 850 542 0 542 numarasından Vodafone Net Müşteri Hizmetlerine ulaşılabilir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir