Vodafone

Vodafone şikayeti için başvuru formu

Vodafone Şikayet Formu Hakkında!

Vodafone şikayetleri nasıl dile getirebilirim?

Çoğu Vodafone kullanıcısı madur olduklarında, hizmet alamadıklarında veya teknik bir problem ile karşılaşarak sorunlarının giderilemediği durumlarda haklarını arayabilecekleri ve dertlerini, şikayetlerini yazabilecekleri bir form arar.

Vodafone internet sitesi üzerinde ise bu “şikayet formu” bulunması ciddi anlamda zordur. Biraz zaman harcanarak ancak bulunabiliyor.

Peki şikayet formu doldurduğunuzda Vodafone size geri dönüş sağlıyor mu?

Evet. Şikayet Formu doldurup şikayetinizi veya derdinizi yazıp göndermeniz durumunda ilgili birim tarafınıza dönüş sağlayarak maduriyetinizin giderilmesini sağlıyor.

Vodafone şikayeti için başvuru formu

Formu doldurmak ve iletmek için tıklayın.

Şikayetinizi mail yolu ile kendiniz yazıp iletmek istiyorsanız : [email protected]One Reply to “Vodafone şikayeti için başvuru formu

  1. 2ay once r126 wifi aldım ve 2 ay kullandım sonra mesaj geldi dosya eksikliinden dolayı gun içerisinde hattınız kapanacaktır yazıyodu sonra evraklara tekrar dan yolladık acmadılar bana acil yardım edin ben bunu hergun uğraşmak sorundamıyım bayi den gelen aramala 542 müsteri ismetlerini arayın dediler sorunu mu anlatdım hala daha ilgilenmediler ben bu aylık 37 lıra ya ödemem bu internet acılmadıkdan onra nie ödeyem . bayi ye 542 müşteri hizmetlerine şikayet eddim ama hala daha beni bilgi vermiyola

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir