4.5G ADSL FİBER

Vodafone Net Süpernet internet bağlatmayı mı düşünüyorsunuz?

Vodafone Net Süpernet internet bağlatmayı mı düşünüyorsunuz?

Cazip fiyatlı uygun koşullarda evinize Vodafone Net Süpernet internet mi bağlatmayı düşünüyorsunuz? O halde 1 ay beklemeye hazır olun..

Bir başvuru yaptınız Vodafone internet hattı için telefonlu veya telefonsuz iş ilk başlarda tam istediğiniz gibi ilerliyor. Ardından size bir mesaj geliyor geçiş işlemlerinde 5-7 gün yeni bağlantılarda 7-12 gün sürebilir diye. Şimdi bekliyoruz 10 gün oluyor. Türk Telekom ekipleri işlemlerini yapmış hattı bağlamış fakat bağlantınızda Modem talebiniz varsa işte şimdi bekleme zamanı başlıyor.

Vodafone “BİRCOM” isimli bir firmaya modemlerin dağıtım ve kurulum işini taşore etmiş ve işi tamamlamak Bircom firmasına kalmış. Hattın bağlanma süresi üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen yok ulaşılamadı, yok evde bulunamadı, yok hattınız kapalı gibi saçma sapan nedenlerden iş modem iptaline gidiyor. Firma hemen 2. günde hattınızın modem teslimatını iptal edebiliyor. Ütelik Vodafone gibi bir firmanın hattını düşüncesizce.

Peki bu iş bu kadar basit mi? Evet basit işin içinde “Bircom” firmasının teslimat yeteneği böyleyse bu kadar basit modem iptal edilebiliyor.

Siz yinede bu durumu 0850 542 0 542 numaralı hattan şikayet olarak bıraksanız bile işin arkasında duran yok. Anca kayıt yenileme anca kayıt oluşturma yapılıyor. Birde sürekli sizi 0850 542 5 542 numaralı hat arayarak modeminiz teslim edildi mi diye sorular soracak ama nafile.

Peki sonunda ne oluyor?

Ya 1 ayı göze alıcak hergün arıza ve şikayet kaydı bırakcaksınız veya hattınızı iptal edeceksiniz.

Biz iptali tercih edenlerdeniz. Sırf Vodafone süpernet modemleri teslim edemeyen “BİRCOM” firması yüzünden.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir