Vodafone

Vodafone fiber nerede? Vodafone fiber altyapı sorgulama

Vodafone fiber nerede? Vodafone fiber altyapı sorgulama

Vodafone Süpernet internet hem kendi fiber altyapısını hemde Türk Telekom fiber altyapısını kullanmaktadır. Vodafone fiber var mı? Sayfanın alt kısmından sorgulama yapabilirsiniz.

Vodafone fiber altyapı sorgulama:

Vodafone Net FiberMax hizmeti Vodafone’un kendi fiber altyapısı ile sunduğu 1000 Mbps’e varan hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir. İstanbul, İzmir, Antalya’da yalnızca Vodafone Fiber İnternet Altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulur.

Vodafone FiberMax ile 1000 Mbps hızında internet kullanmak istiyorsanız sadece İstanbul, İzmir, Antalya illerinde bulunan kullanıcılar bölgelerindeki altyapı uygunluğuna göre kullanabilmektedir.

Vodafone fiber altyapısı sadece Vodafone müşteri hizmetleri aracılığı ile sorgulanabilmektedir. Sayfanın en altında bulunan sorgulama ekranları hem Vodafone hem de Türk Telekom sorgulama ekranları olup oluşabilecek herhangi bir problem sorumluluğumuzda değildir.

81 İlde Vodafone Fiber Altyapısı Sorgulama:

Bu sorgulama işlemi Vodafone ve Türk Telekom üzerinden yürümektedir. Bulunduğunuz binada Türk Telekom Fiber Altyapısı varsa Vodafone Fiber İnternet Kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Fiber Sorgulama Formu: Bu konuda daha fazla bilgi almak için lütfen; 0850 542 0542 numaralı telefondan Vodafone Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.

Fiber var mı?, Fiber internet altyapı sorgulama; Bu ekranda alabileceğiniz maksimum hızı da öğrenebilirsiniz.

Vodafone web sitesi üzerinden adres bilgilerinizi girerek hız, port ve diğer detayları sorgulamak istiyorsanız buraya tıklayınız.

Sorgulama yöntemi:

Vodafone, Türk Telekom, Ttnet için Fiber Altyapı Sorgulayabilirsiniz.!

Bu sorgulama ekranında ise; Türk Telekom Mobil internet, Adsl ve Fiber internet ile Wifi noktaları hakkında sorgulama yapmanıza olanak sağlamaktadır. 4.5G internet sorgulaması yapabilir alabileceğiniz maksimum hız hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Önemli:  Aşağıda sorgulamaya başladığınız ilk sorgulama ekranı Mobil Gsm içindir. Mobil internet yazan yerin hemen yanında bulunan İnternet altyapısına tıklayarak internet altyapı sorgulama yapabilirsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir