Vodafone

Vodafone fatura ödeme

Vodafone fatura ödeme

Vodafone faturamı hangi kanallardan ödeyebilirim?

Vodafone faturalarını Online Self Servis, IVR, Vodafone Cep Merkez’leri, anlaşmalı bankalar ve PTT şubeleri üzerinden Vodafone faturalarınızı ödeme yapabilirsiniz.

1) Online Self Servis kanalıyla Vodafone faturanızı ödemek için: 

Vodafone faturanızı kredi kartınızla Online Self Servis’ten ödeyebilirsiniz. Vodafone geçmiş ve son dönem faturalarınız ile ara ödemelerinizi kapsayan tüm ödeme listenize Online Self Servis’ten ulaşabilirsiniz. Daha sonra, ödemek istediğiniz Vodafone faturalarınızı işaretleyerek ve “kredi kartı” bilgilerinizi girerek Vodafone fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Online Self Servis’e giriş yapın. Not: Vodafone şifrenizi almak için S yazıp 7000‘e ücretsiz SMS gönderin.
  • Menüde yer alan “Vodafone Fatura Ödeme” linkini tıklayın.
  • Online Self Servis’e hemen girmek için “www.vodafone.com.tr” adresine giriş yapınız.

Not: Kısıtlı hatlar Online Self Servis’ giriş yapamayacaklarından ödemelerini IVR kanalıyla yapabilirler. Aynı kredi kartıyla günde en fazla 4 adet Vodafone fatura ödenebilmektedir.

2) IVR kanalıyla Vodafone faturanızı ödemek için:

7002’yi arayarak Vodafone Fatura Ödeme Servisi üzerinden faturanızı kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Dakika başı 0,071 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.

Not: Aynı kredi kartıyla günde en fazla 4 adet Vodafone fatura ödenebilmektedir.

3) Anlaşmalı bankalar kanalıyla Vodafone faturanızı ödemek için:

Vodafone‘un anlaşmalı olduğu bankaların gişelerinden ve ATM’lerinden ödeme yapabilirsiniz veya bu bankalara otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Anlaşmalı bankaların listesi için tıklayınız.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir