CEP-TABLET

Vestel Venüs Arama Ayarları

Vestel Venüs Arama Ayarları

Çağrı Notu / Çağrı Yapma

Arama ibaresine tıklayarak kolayca arama yapabilirsiniz. Uygulama menüsü yada ana ekrandaki ‘Arama’ Sembolüne tıklayarak numara klavyesini açabilirsiniz. Aramak istediğiniz numarayı yazın ya da arama geçmişinden veya kişilerden bir Numara/kişi seçin ve Arama Sembolüne basın.

Hızlı Arama

İlgili numaraya basılı tutarak daha önce atadığınız hızlı aramayı gerçekleştirin. Bu mümkün olmuyor ise seçtiğiniz bir numaraya basılı tutun ve açılan menüden bir kişi/Numara seçerek bu özelliği et-kinleştirin.

Uluslararası Arama

Uluslararası Arama yapmak için, ‘0’tuşuna basılı tutarak (+) işaretini yazın. Aramak istediğiniz ülkenin uluslararası kodunu giriniz (Örn: Türkiye için +90) ve başında sıfır olmadan numaranın devamını yazınız.

Acil Durum Araması

Telefonunuza sim kart takılı ve çalışıyor ise, acil durum numarasını (İtfaiye, Ambulans vb.) girerek arama yapabilirsiniz. Telefonunuza herhangi bir UIM/SIM kart takılı değilse veya pin kodunu girip telefonu açmadıysanız dahi acil durum araması yapabilirsiniz.

Aramayı Reddetme/Cevaplama

Ekran kilitliyken bir başkası sizi aradığında, cevaplama Cevapla cevapla sembolüne dokunun, Aramayı reddemek için ise reddetme reddet sembolüne Reddet dokununuz.

Sesli Mesaj Bırakma

Şebeke tarafından desteklenen sesli mesaj ile, cevapsız çağrıları kaçırmaktan sakınabilirsiniz. Sesli Mesaj, tıpkı telesekreter gibi çalışır ve istendiğinde kontrol edilebilir.

Çağrı Geçmişi

Ana Ekranda veya uygulama menüsünde iken arama tuşuna basarak arama geçmişini tıklayın ve böylelikle kayıtlı arama geçmişini görüntüleyiniz.

aramalarBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir