PRATİK

Vestel taze hava teknolojisi nedir?

Vestel taze hava teknolojisi nedir?

11Tazeliğin koruyucusu, Taze Hava Teknolojisi

Vestel Yeni Nesil Buzdolaplarının “Taze Hava teknolojisi” ile ne demek istiyor? İşte anlamı;

 Taze Hava teknolojisi ile buzdolabınızdaki ürünlerin hava ile teması artar, sebze ve meyveleriniz daha uzun süre taze kalır. Vestel Yeni Nesil Buzdolapları Vita Depo özelliği sayesinde tazelik garantisi veriyor.

 

Sebzelik üzerinde bulunan (kapatılıp açılabilen) klapeler ile sebzelik bölmelerinin nem kontrolünü kolayca yapabilir, yüksek nem seviyesi ile yiyeceklerinizin ömrünü uzatıp, vitaminlerin daha uzun süre korunmasını sağlayabilirsiniz. Vestel Yeni Nesil Buzdolaplarının iki ayrı sebzeliğinde iki ayrı klape bulunur, böylece dilediğiniz bölümün nem ayarını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Vestel Frost Free teknolojisi, ikili soğutma sistemi sayesinde hem dondurucuda hem soğutucuda iki bağımsız hava döngüsü yaratır, kokuları birbirine karıştırmaz. Vestel Yeni Nesil Buzdolaplarının soğutucu bölmesinde yiyecekleriniz daha uzun süre taze kalır, dondurucu bölmesinde karlanma ve buzlanma olmaz.

12

Taze Hava Teknolojisi 450 ve 480 lt modellerinde bulunmaktadır. Taze Hava teknolojili buzdolaplarının, sebzelik bölümlerinde 30 güne kadar raf ömrü sağladığı, uluslararası test ve onay kuruluşu intertek tarafından onaylanmıştır.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir