KADIN

Ünlülerin çanta tercihi hangi markalar

Ünlülerin çanta tercihi hangi markalar

Son dönemlerde dillerden düşmeyen ve her yerde karşınıza çıkabilecek olan ünlü kadınların çantaları sizce hangi marka?

Çanta sizin stilinizi tamamlamak için en gerekli parçalardan biridir. Kadınların vazgeçilmez tutkuları içerisinde yerini alan çantalar dünya yıldızları hanımlar için de aynı. Yani kadın kadındır. İster ünlü olsun ister kendi halinde bir bayan olsun farketmiyor çanta olmazsa olmaz.

Peki bu ünlü hanımlar hangi marka çanta kullanıyor şöyle bir gözatalım.

İşte bazı ünlü kadınlar ve çantaları:

Blake Lively

İster hamile olsun ister hasta, onu stilinden hiçbir şey vazgeçiremiyor. İkonik güzeller arasında yerini alan Blake Lively, çantasını ise Chanel olarak seçmiş.

Blake-Lively

Rihanna

Bu kadın zaten ne yapsa tam olay, he zaman adını duyabilirsiniz. Çoğu markalar ise Rihanna ve diğer ünlülere çanta satmak değil, çanta vermek derdinde. Rihannanın taşıdığı çanta markası zaten en iyi reklam oluyor. Rihanna’nın çanta markası ise Louis Vuitton.

rihanna

Kendall Jenner

İşte tam beleşçi kadın. Bu kadının hiç suçu yok o kadar gözler önünde ki uzaya bile çıksanız adını duyabileceğiniz türden. Bu kadına bir marka giydirmek ve koluna çanta taktırmak ise tam bir baş belası. Ticaret Kendall ile tersine dönüyor, satan marka para almıyor aksine para veiyor öyle az buz paralar değil bunlar. Şimdilerde kullandığı ve tercih ettiği bayan çantası markası ise; Givenchy ve Celine.

Kendall-Jenner-canta

Margot Robbie

Ünlü oyuncunun son çektiği Suicide Squad isimli filmiyle adından iyi sözettirdi. Ünlü oyuncu bir çok marka çantalar tercih etse de en çok tercih ettiği çanta markası ve kolunda herzaman görebileceğiniz ve birçok modelini de bulundurduğu Gucci.

Margot-Robbie

Kylie Jenner

Kalçası büyük kadınlardan Kim Kardashian- Jenner sülalesine mensup en küçük kız. Aile boyu meşhur bunlar her şeyleri olay attıkları adımları bile para. Günlük bunlar kaç adım atıyorsa her adımları 100 $ bunların. İşte bu kadar para harcıyorlar. Para bitmiyor ki habire akıyor, şak şuk iki fotoğraf gelsin paralar. Kylie Jenner’ın çanta markası Balenciaga.

Kylie-JennerBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir