MAGAZİN

Vasfi Arşan Çelik, Ecem Uzgör için yazılanlara daha fazla dayanamadı

Vasfi Arşan Çelik, Ecem Uzgör için yazılanlara daha fazla dayanamadı

Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Ecem Uzgör‘e Sahip Çıktı! Arka Sokaklar, Kuzey Güney, Muhteşem Yüzyıl dizileri ile tanınan oyuncu ve yönetmen Türkiye’yi temsil eden herkese sahip çıkacağını belirterek yapılanlara daha fazla dayanamadı.

Son çektiği  Top Model Miranda Kerr reklam filmi ile gündemde olan oyuncu ve yönetmen Vasfi Arşan Çelik, İngiltere’de yaşamakta olan 25 yaşındaki model Ecem Uzgör, 20 gün önce yapılan Top Model of the World’de Türkiye’yi, Almanya’nın Bremen kentinde temsil etmişti. Yoğun eleştirilere ve mesajlara maruz kalan model Ecem Uzgör’e yapılan sert eleştirilere tepki gösterdi.

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından;  ” Bu kadarda olmaz, Bu kadar acımasız olmayın, Her şeyden önce ülkemizi temsil etmiş – ediyor.. Neden bu tarafından düşünmüyorsunuz. Müslümanız, Müslümansınız Allah (c.c) yarattığı her kul güzeldir. Ecem Uzgör’ü kötülemek şevkini kırmak için malesef klavye delikanlıları iş başında yapmayın.. Yazıktır Günahtır.”  Kim ne söylerse söylesin bunlar benim düşünce ve görüşlerim dedi.

ecemmBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir