CEP-TABLET

Türktelekom Babalar günü Samsung Galaxy cep telefonu kampanyaları

Türktelekom Babalar günü Samsung Galaxy cep telefonu kampanyaları

Babalar gününe özel Samsung Galaxy cep telefonları Türk Telekom‘da!

Samsung Galaxy J2

galaxy_j2

Tarifeye Ek Ödeme

Grup 1 Grup 2 Grup 3 Grup 4
24 ay 34 TL 28 TL 18 TL 1 TL

Samsung Galaxy J5

samsung_galaxy_j5

Tarifeye Ek Ödeme

Grup 1 Grup 2 Grup 3 Grup 4
24 ay 43 TL 37 TL 27 TL 5 TL

Samsung Galaxy J7

samsung-galaxy-j7

Tarifeye Ek Ödeme

Grup 1 Grup 2 Grup 3 Grup 4
24 ay 55 TL 49 TL 39 TL 17 TL

Kampanya Detayları

  • Kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar Türk Telekom mobil müşteriler için geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Peşin fiyatına 24 ay taksitle teklifi, 24 ay taahhüt vererek Tarife Grubu 2’ye kaydolan müşteriler için geçerlidir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Ödenecek bedeller tarifeye göre değişiklik gösterecek olup faturaya aylık tarife indirimi yansıtılacaktır.
  • Tivibu Go Süper Paket hediyesinden  sadece yeni Tivibu Go  aboneleri  faydalanabilir. Her bir müşteri , bu kampanyadan sadece bir  kez faydalanabilir. 1 aylık ücretsiz kullanım süresi akıllı telefon kampanyalarından faydalandıktan sonra sms ile iletilecek  kampanya  kodunun aktive  edilmesiyle başlar ve ücretsiz kullanım süresi sonunda otomatik sonlanır. Kampanya kodu 444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetleri aranarak aktive edilmelidir.
  • Tivibu Go Süper paket ile UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarını bilgisayar  ve  belirli akıllı televizyonlar içerisinde yer alan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden izlenebilmektedir.
  • Tivibu Go Süper Paket kampanya kodundan  sadece yeni Tivibu Go  aboneleri  faydalanabilir. Her bir müşteri , bu kampanyadan sadece bir  kez faydalanabilir. 1 aylık ücretsiz kullanım süresi kampanya  kodunun aktive  edilmesiyle başlar ve ücretsiz kullanım süresi sonunda otomatik sonlanır. Kırmızı Halı içerikleri ayrıca ücretlendirilir.
  • Tivibu Go Süper paketi, internet  kotasını etkilemektedir.
  • TTNET,  Tivibu Go Süper  paket içeriklerini belirleme, değiştirme  ve fiyatlarını  değiştirme  hakkını saklı tutar.  Kampanya kodunun son kullanma tarihi  06.07.2016’tir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir