4.5G ADSL FİBER

TurkNet sözleşme feshi, iptali ve taahhüt cezası

TurkNet sözleşme feshi, iptali ve taahhüt cezası

Birçok firmada olduğu gibi TurkNet ADSL hizmetinden de faydalanmak isteyenler, ilk hizmet karşılığında firmayla sözleşme gerçekleştirip, belli bir taahhüt’e imza atmaktalar. Bu tip uygulamalar zamanla kullanıcılar tarafından tek taraflı fesih istemleriyle karşılaşıldığında, firmaların kullanıcılara ne kadar rahatlık sağladığı ise muamma.
TurkNet mevcut kampanyalarının dışında hiçbir hizmetinden abonelik süresi ile ilgili bir taahhüt istememektedir.
Bunun dışında TurkNet genel olarak 12 ay ve 24 ay olmak üzere taahhütlü sözleşme imzalamaktadır. Bu sözleşmenin detaylarını, size verilen kopyasında bulabilirsiniz. Aynı kopyada, eğer iptal ya da fesih ile ilgili bilgileri de bulabilirsiniz.
Abonelik sözleşmesi siz kullanıcılara firma yetkililerin aracılığı ile iletilmektedir. Okuyup imzalandıktan sonra işleme konulup, geçerliliği sağlanmaktadır. Bu işlemleri geçerliliği için kullanıcıya ait bir adet kimlik fotokopisi hazır bulundurulmalıdır.
Sözleşmenizi fesih etmeniz durumunda
• Varsa modem kalan taksit tutarları
• Aktivasyon bedeli
• Hat tahsis ücreti
• Aylık verilen indirim tutarı Örnek : 85 liralık kampanyayı 49,99 tl kullandığınızı varsayalım (85-49,99= Çıkan sonuç X Kullandığınız ay )şeklindedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir