4.5G ADSL FİBER

TurkNet şikayet işlemleri

TurkNet şikayet işlemleri

Her internet sağlayıcısında karşılaşılan sorunlar olduğu gibi TurkNet ADSL hizmetinde de kimi zaman aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bu tip durumlarda kullanıcıların neler yapacağı ya da nerelere başvuracağı bir soru işareti olmaktadır.

TurkNet ADSL hizmetinde karşılaşılan başlıca sorunlar hız sorunu, internet erişiminin olmaması, sinyal seviyesinin düşüklüğü gibi genel sorunlardır. Bu tip sorunlarla karşılaşılan kullanıcılar kendi yetkinliklerini aşan durumlarda firma yetkilileri ile iletişime geçerek sorunlarına çözüm bulabilirler. TurkNet ADSL müşteri hizmetlerine 0 850 288 80 80 numaralı telefondan kolayca ulaşabilir, müşteri temsilcisinin yönergelerini aynen takip ederek, problemi basitçe çözüme kavuşturabilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen sorununuz çözülmediyse yine firmayla iletişime geçerek, teknik servis yetkililerinin, adresinize gelerek kontrollerini gerçekleştirmelerini isteyebilirsiniz. TurkNet ADSL firması bu tip durumlarda en hızlı servisi sağlayan firmalardan biridir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir