4.5G ADSL FİBER

TurkNet nakil işlemleri

TurkNet nakil işlemleri

Mecburiyetten ya da tamamen kişisel istek ve arzularınız dolayısıyla yeni bir eve, ofise taşınmanız gerekebilir. Tüm bu işlerin arasında bir de aklınızda ADSL bağlantınızın ne olacağı gibi bir soru işareti yer alabilir. Bu tip durumlarda kullanıcılara en büyük kolaylığı sağlayan firmalardan biri olan TurkNet, nakil işlemlerinde sizlere büyük rahatlık tanıyor.

İlk olarak yapmanız gereken ADSL nakil dilekçenizi doldurmak ve 0 212 216 55 60 numarasına fax yoluyla iletmenizdir. Bu aşamadan sonra firma yetkilileri ellerine ulaşan dilekçeye göre sizlere geri dönüş yapacaktır. Bu yüzden dilekçeye gireceğiniz bilgiler tamamen doğru olmalıdır.

Eğer telefon hizmetiniz de taşınacaksa buradaki işlemi Türk Telekom gerçekleştirmektedir.

Tüm bu işlemlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini isteyen kullanıcılar, dilekçelerini faxladıktan sonra 0 850 288 80 80 numaralı telefona işlemin hızlanması için talimatınızı iletebilirsiniz. Dilekçe örneğine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Nakil işlemi sırasında dikkat etmeniz gereken husus; nakil yapacağınız ev veya işyerinde internet altyapısının uygunluğudur. Eğer gideceğiniz veya taşıyacağınız bölgede, binada internet veya sabit telefon altyapısı yoksa internet hattınızı nakil yapamazsınız.

http://abone.turk.net/sozlesme/Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir