4.5G ADSL FİBER

TurkNet iptal dilekçesi işlemleri

TurkNet  iptal dilekçesi işlemleri

TurkNet internet, adsl, fiber veya sabit telefon hattınızı iptal ettirmek istediğinizde hazırlayacak olduğunuz dilekçenizde abone numaranızı yazmayı unutmayınız.

Kullandığımız ADSL sistemleri çoğu zaman memnuniyet sağlasa da, kimi zamanlarda oldukça can sıkıcı olabiliyorlar. Bu tip durumlarda kullanıcılar farklı arayışlara gidebiliyor ve kullandıkları servisi iptal etmek isteyebiliyorlar.

TurkNet  firmasının ADSL sözleşmesini iptal etme protokolü iki şekilde gerçekleşmektedir. Bunlardan birincisi; TurkNet  Müşteri Hizmetlerini yani 0 850 288 80 80 nolu numarayı arayarak iptal süreci hakkında detaylı bilgilendirmeyi almaktır. İkinci yol ise yapmak istediğiniz iptal işlemini iptal dilekçesi ile bildirmektir. Bu dilekçede abone/hizmet numaranız, iletişim bilgileriniz ve tabii ki imzanız olmak zorundadır. Hazırladığınız dilekçeyi 0 212 216 55 60 numaraya fax yoluyla ulaştırmanız gerekmektedir. Tüm bilgiler doğrulandığında iptal dilekçeniz 24 saat içinde işlenecek ve en geç 7 gün içerisinde sonuçlanacaktır. Tüm bunlar gerçekleşirken firma tarafından bilgilendirileceksiniz. Burada dikkat edilmesi gereken husus, iptal dilekçelerinin ileriye ya da geriye dönük tarihli olamayacağıdır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir