4.5G ADSL FİBER

TurkNet fiber internet altyapısı nerelerde var?

TurkNet fiber internet altyapısı nerelerde var?

Günümüzde fiber altyapıların kendi hizmetleri ile elde edilmesini sağlayan kurumlardan biri de TurkNet firmasıdır.

İnternet servis sağlayıcı firmalar arasında bulunan TurkNet fiber internet altyapısına da oldukça önem vermekte ve sürekli geliştirmeye devam etmedktedir. Yakın zaman içerisinde gelişen ve gelişmekte olan altyapısı aşağıda listelenmiştir.

Bu bölgeler makalenin yazıldığı tarih itibari ile geçerlidir ve ilerleyen zamanlarda yeni bölgeler eklenmiş olabilmektedir.

İstanbul

Maslak, Levent, Şişli, Gayrettepe, Beşiktaş, Dudullu, Kadıköy, Erenköy, Kozyatağı, Acıbadem, Beyoğlu, Fulya, Etiler, Akatlar, İstinye.

İzmir

Konak, Alsancak, ESBAŞ OSB.

Yaşadığınız bölge, fiber altyapımızın bulunduğu bölgeler içerisinde ise, Fiber Internet Ön Talep Formu’nu doldurarak [email protected] adresine gönderdiğiniz takdirde, bir TurkNet yetkilisi en kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir.

Kanyon, Innovia 2, Fulya Terrace ya da İşbankalılar Sitesi’nde ikamet etmekte iseniz 0850 288 80 80 numaralı TurkNet Müşteri Hizmetleri’ni arayarak abonelik sürecinizi hemen başlatabilirsiniz.

Bölge: Gayrettepe

Site Adı: İş Bankalılar A, B, C

Bölge: Beşiktaş

Site Adı: Zorlu Center, Çağlayan Sitesi, Maya, Ulus Erdem Apt., Kibele

Bölge: Levent

Site Adı: Kanyon A, B, C, E Blok, Metrocity FTTX

Bölge: Sarıyer

Site Adı: Panavia, Lisistinye

Bölge: Ataşehir

Site Adı: Mira Tower

Bölge: Beylikdüzü

Site Adı: Innovia 2

Bölge: Kozyatağı

Site Adı: Şaşmaz B1, Şaşmaz B2, Şaşmaz Plaza, Şaşmaz CemalBey, OsmanBey, Pınar, Ata, Aşiyan, Umut Eren, Umut Uğur, Umut Özlem, Umut Umut, Erenler A, Erenler B, Erenler C, Tellioğlu, Uçkayasan, Sadıkoğlu, Tuncer, Eke A, Eke B, Eke C, Atatürk CD Ata, Bikec, Sermet, Sultan, Huzur, Bodur, Dilkum 1, Dilkum 2, Dilkum 5, Dilkum 6, Dilkum 8

Bölge: İzmir

Site Adı: İzmir Doğa Plaza, List, Özdilek, İzmir Defne PlazaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir