4.5G ADSL FİBER

TurkNet fatura işlemleri

TurkNet fatura işlemleri

TurkNet firmasından aldığınız ADSL hizmeti, TurkNet fiber, TurkNet sabit telefon ve TurkNet Voip  her ay aynı gün dönemlerinde faturalandırılmaktadır. Seçtiğiniz tarifeye göre belirlenen ücret ve varsa ek hizmetler kullanıcıya düzenli olarak faturalandırılmaktadır.

Faturalarınızı ödemeniz, tarifenizin devamlılığı açısından gereklilik olmakla beraber, uzun süre ödenmeyen borçlarınız hukuki işlemlere neden olabilmektedir.

Faturalarınızı kendiniz ödemeniz durumunda TurkNet ABONE NO ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturanızın sağ üst köşesinde yer alan bu numara, sizin hizmet numaranız olmaktadır.

Sayfamızın altında yer alan anlaşmalı bankalar aracılığı ile hiçbir zorluk çekmeden faturalarınızı ödeyebilir ve hizmetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dilediğiniz takdirde herhangi bir borcunuz olup olmadığına dair sorgulama yapmak adına TurkNet ADSL sizlere kendi sayfasından bu hizmeti de sunmaktadır. Aşağıdaki adresten borcunuz olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

TurkNet fatura detayları, fatura ayrıntısı, fatura ödemesi online işlem merkezinden yapabileceğiniz gibi bankaların atm ve gişeleri ile, Ptt ve online internet bankacılığı kullanarak ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

http://abone.turk.net/Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir