Turkcell

Turkcell Superonline diğer firmaların iptal cezasını ödüyor!

Turkcell Superonline diğer firmaların iptal cezasını ödüyor!

Kullanıcıların korkulu cezası ya çıkarsa!

Evet, internet kullanıcılarının korkulu rüyası haline gelen internet firmalarını değiştirmek veya iptal ettirmek istediklerinde ödeyecekleri taahhüt cezası Turkcell Superonline ile son buluyor. Yeni kampanyası olan; “Işık Hızında Fiber İnternete Giriş Kampanyası” bu korkuyu ortadan kaldırıyor.

Işık Hızında Fiber İnternete Giriş Kampanyası Nedir?

Işık Hızında Fiber İnternete Giriş Kampanyası, 24 ay taahhütle kampanyadan yararlanan bireysel müşterilere kurulum ve aktivasyonun ücretsiz olduğu, modemin de abonelik suresince ücretsiz kullanımına izin veren kampanyadır.

Bu kampanyadan yararlanıp diğer İnternet Servis Sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilir miyim?

Bu kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 500 TL’ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.

Bu kampanya: Kampanya 01 Ağustos 2016 – 01 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Aylık ücreti ise;

24 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatları

Hız Kota AKK* Download AKK* Upload Tarife 24 Ay Taahhütlü 24 Ay Taahhütlü Aylık İndirim**
25 Mbps Limitsiz 35 GB 35 GB 76 TL 54,9 TL 21,1 TL

(*): İnternet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
(**): İndirim tutarı, Kampanyada sunulan Tarifenin güncel raf bedeli ile Kampanya kapsamında sunulan indirimli Tarife bedeli arasındaki farkı göstermektedir.

İletişim ve Başvuru için;

Bireysel Müşteri Hizmetleri

0532 532 00 00

Kurumsal Müşteri Hizmetleri

0850 222 1 222Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir