Turkcell

Turkcell Superonline 2017 kampanya ve fiyat detayları

Turkcell Superonline 2017 kampanya ve fiyat detayları

Bu makale içerisinde 2017 yılına geldiğimiz şu günlerde hem GSM, hem ADSL hem de FİBER internet ve diğer hizmetler alanında büyüyen ve son derece müşterisine katmadeğer sağlayan Turkcell kuruluşu “Superonline” hakkında aklınıza takılan ve düşündüğünüz soruların yanıtlarına yer vereceğiz.

İnternet anlamında diğer ISS ile aralarında fark olan “Turkcell Superonline” fiber internet altyapısını sadece kendi şebekesinin olduğu gölgelerden verir. ADSL internet hizmetini ise kendi altyapısının olmadığı bölgelerde Türk Telekom altyapısı kullanarak vermektedir. Süperonline abonesi olanların ise kafalarında bazı soru işaretleri bulunmaktadır ve bu sorular için aşağıda bilgilendirme yaptık. 2017’de abone olmak isteyenler ve daha fazla bilgi almak isteyenler iletişim formumuzu kullanabilir.

İşte 2017‘de karşımıza çıkan soruların yanıtları:

web işlem superonline? superonline online işlem?

Superonline.net web sitesi üzerinden sağ üst köşedeki “giriş” menüsüne tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız; SIFRE•• ••2220 (kayıtlı cep telefonu hattınızdan SMS gönderin.)

türkcell süperonline?

Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de evlere kadar 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.

turkcell superonline telefon?turkcell superonline müşteri hizmetleri telefon numarası?

  • Bireysel Müşteri Hizmetleri: 0532 532 00 00
  • Kurumsal Müşteri Hizmetleri: 0850 222 1 222

turkcell superonline şifre değiştirme?

Turkcell Superonline, SüperDestek masaüstü uygulamasını buradan indirerek Gelişmiş Ayarlar menüsü altında Kablosuz Şifrem Nedir? diyerek şifrenizi öğrenebilir ve kendiniz değiştirebilirsiniz.

turkcell superonline modem?

Superonline modeminiz ile ilgili tüm teknik sorularınız için 0850 222 1 222 Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz. Ayrıca SüperDestek masaüstü uygulamasını buradan indirerek ayarlarınızı kendiniz de yapabilirsiniz.

turkcell superonline kampanya?

2017 yılı Superonline kampanyaları için buraya tıklayınız.

turkcell superonline fatura ödeme?, turkcell superonline fatura?, superonline ödeme?

Superonline fatura ödeme kanallarını öğrenmek için buraya tıklayınız.

turkcell fiberturkcell ev internetsüperonline tarifelersüperonline paketlerisüperonline kampanyasüperonline internet paketleri?

Superonline 2017 tüm kampanya ve dataylar için buraya tıklayınız.

superonline şikayet?

Turkcell Superonine tüketici şikayetleri için buraya tıklayınız.

superonline borç sorgulama, superonline borç ödeme?

Turkcell Superonline borç ve alacak sorgulama için buraya tıklayınız.

CC-2017 ProBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir