Turkcell

Turkcell indirimli elektrik, Turkcell İndirimli Elektrik Aboneliği 2018

Turkcell İndirimli Elektrik Nasıl Alınır?

2018 yılında hizmetlerinden faydalanacağımız Turkcell İndirimli Elektrik Hizmeti, 2017 yılı başlarında turkcell yönetim kurulu başkanı Kaan Terzioğlu tarafından açıklanan Turkcell Ucuz Elektrik sağlanması için planlanan Turkcel İndrimli Elektrik şirketini günümüzde faaliyete geçirerek Turkcell İndirimli Elektrik hizmetleriniz başlattı, Söz konusu açıklama yapıldığından bu yana çok yol kat eden Turkcell elektrik bu konuda oldukça iddialı olacağı şimdilerden anlaşılıyor. 2 milyon bütçe ile başlayan Turkcell İndrimli Elektrik abonelerine indirimin yanı sıra Tasarruf sağlamayı ön göre farklı imkanlarda sunuyor.

Turkcell İndirimli Elektrik Aboneliği Nasıl Açılır?

Turkcell elektirik aboneliği operasyonları turkcell’in deneyimli bayii ağıdan oluşan ekipleri ile sorunsuz ilerlemeyi planlıyor. Turkcell Enerji işinin koordinatörlüğünü ise sektörde deneyimli Erkin Kılınç üstlenecek

Erkin Kılınç,

  • Ekim 2009-Mart 2011 yılları arasında Akfel Grup çatısı altında enerji projeleri koordinatörlüğü, sonrasında da Akfa Power Trading Co. Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu.
  • Mart 2011-Nisan 2015 döneminde ise RWE Turkey Holding’te elektirik satışı ve gaz piyasalarıyla alakalı çalışmalarda bulundu.
  • Mayıs 2015’ten sonra ise Limak Enerji Grubu bünyesine dahil olan ve Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Erkin Kılınç, artık Turkcell Grubu bünyesinde enerji faaliyetleriyle ilgili birimde çalışmaya sürdürecek.

Her zamanki gibi önce güçlü bir kadro hazırlayan Turkcell grubu bu alanada da oldukça başarılı işler yapacağını tahmin etmek zor değil,  Turkcell Enerji Şirketi abonelerinin faturalarının ödemesini direk kendisi tahsil ederek müşterilerini tek çatı altında bir çok hizmeti ile bir araya getirmeyi planlıyor.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir