4.5G ADSL FİBER

Turk Telekom Telefonsuz İnternet İçin Alt Yapı Sorgulamak

Turk Telekom Telefonsuz İnternet İçin Alt Yapı Sorgulamak

                         Turk telekom yaptığı kampanyalar ve sürekli yükselen hız sevisiyle beraber insanlara İnternet dağıtmaya devam ediyor. Telefonsuz İnternet sayesinde sabit telefonlardan kurtulmakta artık mümkün. Türkiye üzerinde birçok noktada Yalın, telefonsuz İnternet kullanmak mümkünken, bazı bölgelerde alt yapı sorunları nedeniyle maalesef olmuyor. Bu tür bölgelerde sadece sabit telefonla İnternete bağlanmak mümkün oluyor.

Yalın, Telefonsuz İnternet ve Fiber Alt Yapı Sorgulamak İçin:

 Sogu için tıklayın

Kolay bir sorgulama yapmak için sayfamızdan kontrolle edebilirsiniz. Ayrıca Turk telekom kampanyalarına hızlı erişim ve daha çabuk bağlantı yaptırmakta mümkün. Yalın İnternetle beraber daha çabuk ve daha hızlı olarak girersiniz. En avantajlı tarafı da ekstra telefonla uğraşma derdiniz yok. Bu gibi avantajların yanında, Turk telekom artık sizler için aylık sadece 49 TL civarında bir ödemeyle beraber Yalın İnternet fırsatı veriyor. İnsanlar sabit telefona verdikleri aylık paradan sıkılıyor. Bazen faturalar ödenmeyebiliyor. Ama sadece Yalın internetiniz olduğu zaman, her türlü avantajlı siz çıkarsınız. 1 Yıllık anlaşmalar kapsamında ve 24 saat içinde yetkiler tarafından İnternetiniz bağlanıyor. Ama belirttiğimiz gibi alt yapı sorunu olmamalı. Alt yapı sorgulaması yapmadan başvuru yapmak isteyenler sonrasında ne yazık ki üzülüyorlar. Sizde altyapı sorgulaması yaparak, eğer bölgenizde uyumlu ana hatlar varsa, direk bir bağlantı kurulumunuz olur. Bu sayede sabit telefonlara da ayriyeten ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Turk Telekom internet altyapısı sorgulama ekranında internet altyapınızın mevcut olması durumunda yalın, telefonsuz internet kampanyalarından yararlanmanız mümkündür.

Turk Telekom altyapı sorgu ekranı, Superonline, Vodafone, TurkNet, Doping, TurkTelekom vb internet servis sağlayıcılarının da aynı zamanda altyapı sorgu ekranıdır. “Sorgulamalarda binanızın fiber veya adsl altyapısı olduğuna dair bilgiler almanız mümkündür.”Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir