KADIN

Tükürükle yapılan diyet, Tükürük diyeti

Tükürükle yapılan diyet, Tükürük diyeti

Hanımlar gene aç kaldınız.. Yeni diyet yöntemi çıktı. Kadınlarda bu diyet merakı ve kilo verme azmi olduğu sürece aklınıza gelmeyecek kadar diyet ismi çıkar. Şimdi de hiç bişey bulamadılar tükürük diyeti diye bir şey çıkarttılar. Tükürük örneği alınarak genlere göre diyet listesi hazırlanıyor.

Kan örneği deseler ilgi çekmeyeceği için daha ilginç tükürük ismi bulmuşlar. Şuna kısaca gen diyeti desenize.

Bu yöntem, vücudun gen haritasını çıkartarak kanser, kalp damar ve diğer hastalık türlerinin ortaya çıkartılıp teşhis edilmesine yardımcı olacak.

İşte ticarete kafası çalışan diyetisyenlerin yeni icadının detayları:

Kişiler sonuçla, hangi besinlerin kilo aldırdığını, hangi egzersiz programlarının yapması gerektiğini de testte görebilecek. Avrupa’da son dönemde yapılmaya başlanan genlere göre diyet yöntemi, yavaş yavaş Türkiye’de de tanınmaya başladı. Bu yöntem için diyetisyenlerin ayrı ve kapsamlı bir eğitim alması gerekirken, genlere göre diyetin normal diyete göre daha sağlıklı olduğu belirtiliyor.

Genlerin adeta bir haritası çıkarılıyor

Türkiye’de genlere göre diyet yöntemiyle zayıflamak isteyen bireylerden alınan tükürük örneği, kutunun içerisinde muhafaza edilerek yurt dışına gönderiliyor. Test sonuçları, yaklaşık 20 gün içerisinde ise uzmanlara ulaşıyor. Raporu inceleyen uzmanlar, kişiye göre özel ve kapsamlı bir diyet programı hazırlayarak yöntemin ilk aşamasını gerçekleştiriyor. Gelen test sonucunda da kişinin hangi besinlere alerjisinin olduğu, hangi besinleri rahatlıkla tüketebileceği geniş kapsamlı bir şekilde açıklanıyor.

Bu yöntemle artık hastalıklarda teşhis edilecek

Genlere göre diyet yönteminin en önemli özelliği ise hastalıkların önceden ortaya çıkartılmasına yardımcı olması. Yurt dışından gelen testi inceleyen uzmanlar, ileride hangi hastalıkların ortaya çıkabileceğini de sonuçlarla tahmin edebiliyor. Bu şekilde ise alınması gereken önlemler önceden alınıp hastalıkların ilerlemesinin önüne geçiliyor.

Bundan sonrası para kazanma

Teşhisin ardından diyet listesi verilecek para kazanmaya başlayacaklar. Sana bu iyi gelir bu iyi gelmez vs. vs.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir