4.5G ADSL FİBER

Ttnet kapandı mı?

Ttnet kapandı mı?

2016 yılında Ttnet markası, Avea ile Türk Telekom birleşerek tek bir marka altında bütünleşti.

Ttnet kullanıcılarının akıllarında ve kulaktan dolma bilgiler yüzünden Ttnet iflas, Ttnet kapandı, Ttnet hizmet vermiyor, Ttnet battı gibi söylentiler kol geziyor.

Fakar internet, Gsm ve ev telefonu kullanıcıları bilmedilir ki! Tek marka var artık. Tüm hizmetlern sunulduğu Türk Telekom.. Tivibu, Avea, Ttnet hepsi birleşti. Aynı soruların cevabı Avea için de geçerlidir. Avea iflas, avea kapanma, avea bitti gibi söylentiler tamamen asılsız olup bundan sonraki hizmetler Türk Telekom üzerinden yürüyecektir.

İster eski Ttnet internet bonesi olun, isterseniz eski Avea abonesi olun bu yıl ve bundan sonraki seneler için de aynı durum geçerlidir. Dışarıda alışkın olduğumuz Ttnet ve Avea mağazaları artık Türk Telekom yeni logolu mağazalar oldu.

Markaların birleşmesi ve Türk Telekom bilinirliği, hem Vodafone hemde Turkcell olan işyerlerini Türk Telekom tabelaları ile süslemesine de neden oldu.

Gerçi biraz kafa karıştı..

Eskiden mahallenizde 1 adet Türk Telekom varken şimdi bir anda 5 leri 10 ları buldu. Hangisi gerçek telekom hangisi değil anlaşılamaz hal aldı.One Reply to “Ttnet kapandı mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir