4.5G ADSL FİBER

Ttnet kampanyaları 2017 (Türk Telekom) Hazır mısınız?

Ttnet kampanyaları 2017 (Türk Telekom) Hazır mısınız?

Özellikle ev internet kullanıcılarının büyük yoğunluğu ile oluşan abone kat sayısı tercihi bulunduğumuz yıl incelendiğinde TTNET (Türk Telekom) yine zirve yapmış durumda. 2017 yılı için yine aynı hizmet ve kalite çerçevesinde Türk Telekom (Avea-TTNET) internet kugusu devam edecek gibi rörünüyor.

Peki insanlar neden 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da Ttnet ve Türk Telekom kampanyalarına önem veriyor?

İşte bu sorumuza ve Ttnet 2017 kampanyaları ve paketleri hakkında detaylı yer vereceğiz.

Öncelikle bazı tercih nedenlerini sıralayalım:

 1. Ttnet veya Türk Telekom abonelerine GSM dakika ve paket desteklerinin olması,
 2. Öğrenciler için ders çalışma ve öğrenci kampanyalarının uygulanıyor olması,
 3. 6 ay gibi bir süre içerisinde düzenli fatura ödeyen aboneler için cihaz (tablet-bilgisayar-cep telefonu) faturaya ek olarak veriyor olması,
 4. Ttnet abonelerine müzik, sosyal ortamla gibi alanlarda ücretsiz hizmetler veriliyor olması,
 5. İnsanların beynine yerleşen “Devlet” mantığı,
 6. Hızlı ve tam donanımlı internet, adsl ve fiber için yeterli seviyede teknik ekibin olması,
 7. Yeni dönem çıkan Türk Telekom Selfy ile gençlere yönelik Ttnet kampanyaları 2017 kampanyalarının olması,
 8. Taahhütlü ve taahhüsüz internet seçeneklerinin olması,
 9. Digital eğitim setlerinden faydalandırıyor olması,
 10. Telefonlu telefonsuz yalın ev adsl internet kampanyalarının olması,
 11. Geniş kapsamda bulunan fiber internet altyapısı ile hem telefonlu fiber hem de telefonsuz fiber internet hizmetleri,

Yukarıda verilen nedenler 2017 yılı içerisinde de Ttnet kampanyaları 2017 zirve yapacak bize açıkça gösteriyor.

Ttnet kampanyaları 2017 için dikkat etmeniz gereken hususlar:

Öncelikle şu belirtelim, internet almadan önce evinizde veya işyerinizde fiber internet altyapınız var mı yok mu mutlaka sorgulama ekranlarından kontrol etmelisiniz. Eğer binanızda fiber altyapı varsa boşyere adsl, telefonlu veya telefonsuz internet kampanyaları karşılaştırma veya araştırmaya gerek yok. Öncelikle Türk Telekom 2017 için fiber alyapısını tıklayın sorgulayın. Bu ekrandan adsl, fiber ve 4.5G hizmet sorgulaması yapabilirsiniz.

Ttnet kampanyaları 2017 dahilinde alabileceğiniz paketler:

 • Ttnet yalın internet kampanyaları,
 • Ttnet telefonsuz internet kampanyaları,
 • Ttnet telefon+internet kampanyaları,
 • Ttnet (fiber) yalın internet kampanyaları,
 • Ttnet (fiber) telefonsuz internet kampanyaları,

Yukarıda bulunan hizmetlerin tamamını bu yıl daha da genişlemekte olan fiber internet altyapısı ile Türk Telekom tarafından temin edebilirsiniz.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]HATIRLATMA: Ttnet markası ile Avea markası geçtiğimiz yıl birleşerek tek çatı altında Türk Telekom olarak hizmet vermektedir. Alıştığınız TTNET markası artık Türk Telekom’dur.[/box]

Ttnet kampanyaları 2017 sıkça sorulan sorular:

Ttnet fiber internet nedir?

FİBERNET dünyadaki en gelişmiş internet teknolojisini kullanarak hiper hızlı interneti fiber kablolarla evinize veya binanıza kadar getirir. Fiber İnternet ile 1000 Mbps’e ulaşan hızlarla evinizden internete bağlanabilir ve en hızlı internetin keyfini yaşayabilirsiniz. Fiber İnternet Paketleri’nin farklı kullanım alışkanlıklarına uygun çeşitleri bulunmaktadır.

Ttnet hipernet nedir?

HİPERNET, mahalle ya da sokağınıza kadar gelen fiber altyapı ile 100 Mbps’ye kadar hiper hızlı internet hizmetidir. HİPERNET’in farklı kullanım alışkanlıklarına uygun paketler bulunmaktadır.

Ttnet ultranet nedir?

Ultranet, Türk Telekom evde internetin hızlı internet dünyasına giriş paketidir. ADSL ve VDSL teknolojilerini kullanarak 16 Mbps’ye kadar yüksek hızlı veri, ses ve görüntü iletişimini aynı anda sağlayan güvenli internet paketidir. ULTRANET’in farklı kullanım alışkanlıklarına uygun paketler bulunmaktadır.

Mevcut müşteri için fibernet nedir?

Uygun Altyapı ve koşullardaki müşteriler, güncellenen yeni Fibernet paketleri ile 100 Mbps’ye kadar “fiber hızlı” internet kullanma ayrıcalığına sahip olacaklardır. Bulunduğunuz lokasyonun altyapısı ve koşulları uygunsa kullanmakta olduğunuz internet paketiniz, kademeli olarak, FİBERNET Paketleri olarak güncellenecektir. Üstelik geçişi tamamlanan yeni paketinizde ; faydalandığınız kampanyanızın koşullarında hiçbir değişiklik olmayacaktır.

Ttnet kampanyaları 2017 seçimi nasıl yapılmalıdır?

İnternet ihtiyacı belirlenmelidir. Öncelikle ilk yapılması gereken ve ihtiyacınız olan internet paketini belirlemelisiniz. Örneğin internet hattınızı film izlemek veya dowload için alıyorsanız dikkat etmeniz gereken husus hız ve AKK dir. AKK 2018 yılı içerisinde çoğu kaynaklara göre ve BTK tarafından yapılacak düzenlemelere göre kalkacağı veya gece kullanımlarında AKK kullanımının kotadan sayılmayacağı hazırlıklarına başlandı. 2018 yılında bu hizmetler karşımıza Adil Kullanım Kotası olmadan çıkabilir.

Benim internet üzerinde film izlemek müzik dinlemek için çok zaman harcadığım yok diyorsanız eğer AKK yüksek veya hızı çok yüksek internet paketlerinden veya kampanyalarından yararlanmanıza gerek yok. Çünkü fiyatlar daha yüksek gelebilir. Fiyat konusunda daha ucuz internet ve daha ekonomik uygun internet paketlerini inceleyebilirsiniz. Ucuz internet ve uygun internet paketleri için TTNET tarafından sunulan AKK 25GB ve AKK 35GB paketler sizin ihtiyacınızı fazlası ile görecektir.

Eğer paketlerden bana en uygun olanı beni arasınlar ve beni bilgilendirsinler istiyorsanız aşağdaki bağlantı üzerinden başvuru yapabilir sizi ilgili kuruluşun yetkili kişileri tarafından aranmanızı sağlayabilirizi.

Paketlere başvuru ve bilgi için;

[button color=”red” size=”medium” link=”/beni-arayin/” icon=”” target=”true”]BURAYA TIKLAYIN[/button]

Alabileceğiniz internet paketleri ve kampanya fiyatları ise;

 1. Yalın telefonlu veya telefonsuz internet kampanyaları 49 TL ile 69 TL arasında değişim gösterir.
 2. Fiber internet kampanyalarında ise 59 TL ile 100 TL arasında hız ve kotaya göre değişen tutarlar mevcuttur.

Burda size şunu hatırlatmak isteriz; 25 yaş altındaysanız veya evinizde 25 yaş altında yaşayan kişi varsa Türk Telekom Selyf kampanyalarına gözatlamızda fayda var.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir