GENEL

Teknosa Mobil Arayanı Bulma Servisi

Teknosa Mobil Arayanı Bulma Servisi

Teknosa Mobil  ArayanıBil servisi sayesinde, telefonunuz kapalıyken, ya da telefonunuz açık oldugu halde aranmak istemediğinizde, sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını telefonunuza gelecek bir kısa mesajla ögrenebilirsiniz.

Teknosa Mobil Arayanı Bulma Servis kapsamında iletilen SimdiAra SMS’leri de arayarak ulaşamadığınız bir Teknosa Mobil abonesi telefonunu açar ve ulaşılabilir hale gelirse, aradıgınız kişinin ulaşılabilir konumda oldugunu kısa mesaj olarak size bildirir.

Teknosa Mobil ArayanıBil ve SimdiAra servislerimiz tek bir servis olarak sunulmaktadır. Servisimizi aylık vergiler dahil sadece 1,49 TL karşılığında kullanabilirsiniz.

Ayrıca Teknosa Mobil ArayanıBil servisiniz aktif iken ulaşılamadığınız durumda sizi arayan aboneler size sesli mesaj bırakabilirler. Bırakılan sesli mesajları 888’i ücretsiz arayarak dinleyebilirsiniz.

“Teknosa Mobil  ArayanıBil” servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için

ACIK yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

Teknosa Mobil ArayanıBil Servisini iki şekilde kullanabilirsiniz:

  • Ulaşılamayan Durumlar İçin ArayanıBil
    Ulaşılamayan durumlar için ArayanıBil servisiniz aktifse, telefonunuz kapalıyken ya da ulaşılamaz durumdayken ArayanıBil servisi devreye girer ve telefonunuzu açar açmaz size kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını bir SMS’le bildirir.
  • Her Durum İçin ArayanıBil
    Her Durum için ArayanıBil servisini, telefonunuz açık oldugu halde rahatsız edilmek istemediğiniz durumlar için kullanmalısınız. Her Durum için Teknosa Mobil ArayanıBil servisiniz aktifken, telefonunuz açık olsa dahi çağrı almazsınız, sizi arayanlar “ulaşılamıyor” anonsunu dinlerler. O sırada size gelen çağrılar ArayanıBil sistemine yönlenir ve ArayanıBil servisinden o anda sizi kimin aradığı telefonunuza kısa mesaj olarak gelir.

Teknosa Mobil ArayanıBil servisini her durum için aktifleştirmek için “ACIK” yazıp 5555’e gönderdikten sonra aşağıdaki tuşlamayı yapabilirsiniz:

**21*05559477070# Gönder

Teknosa Mobil ArayanıBil Sesli Mesaj Merkezi’ne sesli mesaj bırakılması esnasında aboneler bulundukları tarifenin şebeke içi arama ücreti ile ücretlendirilirler.

Numara değişikliği yapıldığı durumlarda ArayanıBil servis aboneliği sonlanacaktır. Numara değişikliği yapan abonelerimizin servisten yararlanabilmesi için servise tekrar abone olmaları gerekmektedir. Yeni abonelik ile birlikte ücretlendirme başlayacaktır.

  • Teknosa Mobil ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda iptal etmek için “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.
  • Teknosa Mobil ArayanıBil servisini her durum için iptal etmek için “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir