MAGAZİN

Tarkan engelli öğrenciler için 5 milyon TL’ye okul yaptıracak

Tarkan engelli öğrenciler için 5 milyon TL’ye okul yaptıracak

Tarkan, engelli öğrencilere 5 milyon TL’ye ultra donanımlı bir okul yaptırıyor

PINAR Dilek’le nikah masasına oturan Tarkan, sosyal sorumluluk projesi için kolları sıvadı. Türk sanat müziği albümü ‘Ahde Vefa’ ile adından söz ettiren sanatçı, engelli öğrencilere okul yaptırmak için çalışmalara başladı. Ultra donanımlı olmasını istediği okulun projesini mimara çizdiren Tarkan’ın hedefi, öğrencileri 2018’de eğitime başlatmak. Projeye 5 milyon TL bütçe ayırdığı konuşulan Megastar’ın, inşaat için harıl harıl arsa aradığı ve detayları sır gibi sakladığı öğrenildi.

Hülya’nın sözlerini unutamadı

Hülya Avşar’ın beş yıl önce vereceği ödülü gelip almadığı için “Tarkan kim pardon? Nasıl böyle bir havaya soktular? Vergide birinci mi oldu? Okul mu yaptırdı?” dediği Megastar görülen o ki bu sözleri unutmamış.

İstanbul’da nikah Köln’de düğün

TARABYA’DAKİ evinin bahçesinde sessiz sedasız Pınar Dilek’le nikah masasına oturan Tarkan, bir hafta sonra Köln’de düğün yaptı. Çiftin düğün töreni, Ren Nehri kıyısındaki Flora im Botanischen Garten adlı mekanda gerçekleşti. Pınar Dilek ve Tarkan, düğün öncesi Sedat Mehder’in objektifine poz verdi. Çift, Tarkan’ın konserleri nedeniyle balayına haziran ayında çıkacak.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir