CEP-TABLET

Tango Sohbet ve chat programı

Tango Sohbet ve chat programı

Tango bildiğimiz Whatsapp uygulamasının bir benzeri

Tango‘nun birçok özelliği ile sınırsız sohbet imkanı. Telefonu sallayarak yakınınızdaki kişileri görebilir ve onlara arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

Tüm Dünya’da kullanılan Tango ile uluslararası görüşmeler bile çok kolay. Ayrıca uygulama içindeki oyunlarla da keyifli vakit geçirebilir ve diğer uygulamalara ihtiyaç duymadan zaman geçirebilirsiniz.

Yeni arkadaşlar bulmak, sohbet odalarına katılmak ve arkadaş olarak eklediğiniz kişilerle mesajlaşmak artık ücretsiz. Mesajlarınızda ses, video ve yazı gönderebilirsiniz.

Tango Hızlı ve Stabil Çalışma

Akıllı telefonlar arttıkça; iletişimde hız beklentisi artıyor. Tango bu beklentinizi karşılayacak en güzel uygulama. Ses ve görüntü kalitesi ile kullanıcılarını epey memnun edecek olan ödüllü Tango uygulamasını bir tıkla indir ve iletişime geç.

Tango Sesli ve Görüntülü Konuşma

Tango uygulaması ile ücretsiz olarak sesli ve görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Telefonunuzun ön veya arka kamerası ile en kaliteli görüntüyü karşınızdaki kişi ile paylaşabilirsiniz.

Tango Tüm Cihazlara Uyumlu

İster ios ister android kullanıcısı ol fark etmez. Tüm akıllı telefonlarla uyumlu olan, Tango anında cebinde. Uygulamayı indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Tango Tüm Özellikler için Tek Uygulama

İnternet bağlantınızın yeterli olduğu her yerde; Tango ile hızlı iletişim işte bu kadar basit. Görüntülü sesli ,metin mesajlı, toplu görüşme ve en güzeli “telefonu salla”.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir