EKRAN

Survivor yarışmacısı Acun Ilıcalı’yı taciz etti

Survivor yarışmacısı Acun Ilıcalı’yı taciz etti

Ekranların en çok izlenen yarışma programına katılan Taner Tolga Tarlacı, sosyal paylaşım sitesi instagram hesabını kullanarak ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’yı taciz ettiği gerekçesiyle adli para cezasına çarptırıldı. Bu tutar ise; 4 bin 200 TL

Geçen sene, yapımcı olan Acun Ilıcalı’ya  İnstagram hesabı üzerinden, “şerefisz, hırsız, soyguncu, hırsız” yazılı olarak belirttiği üzere 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada karar açıklandı.
İstanbul 28’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın karar duruşmasına tutuksuz sanık Taner Tolga Tarlacı katılmadı. Şikayetçi Acun Ilıcalı’yı ise avukatı temsil etti.
Davayı karara bağlayan mahkeme, sanık Tarlacı’yı “hakaret, sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret” suçundan 4 Bin 200 TL adli para cezasına çarptırdı. Mahkeme, Tarlacı’nın cezasını ertelemedi.

TARLACI İLE ILICALI’NIN İLK DAVASI DEĞİL

Survivor yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı’nın, Acun Ilıcalı’ya daha önce “100 milyarı ödemediğiniz takdirde düşman olacağız”, “Borcunuzu ödemezseniz olacaklardan ben sorumlu olmam”, “Bu artık kan davasına dönüştü”, “Sakallarımı zorla kestirirken 400 milyar almasını biliyorsunuz”, “Yakanızı bırakmayacağım, bir gün delirir ofisinizi basarım” şeklinde tehdit içerikli mesajlar yolladığı iddia edilmişti. Mahkeme, Tarlacı’nın tehdit suçundan 5 ay hapis cezasına çarptırmış, cezayı 5 yıl süreyle ertelemişti.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir