EKRAN MANŞET VİDEO

Survivor Damla içtiği sigarayı nereden aldı? Canlı video izle

Survivor Damla içtiği sigarayı nereden aldı? Canlı video izle

Sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışma proğramında önceki gece yayınlanan kısa Derya Can sigara içme videosu damga vurdu. Akıllara ilk gelen soru ise Damla Can sigarayı nerden aldı?

ACUN’DAN AÇIKLAMA

Çekimi yapılan görüntülerde, Damla, yanında Efecan beraber sahilde duruyordu. Damla ise sigara çerken görüntüleniyor. Konseyde bu durumun açıklamasını yapan acun şunları söyledi;

Gönüllülerin program çalışanlarına ait eşyaları alkdıkları ve bu tespit edilince geri alındığını söyledi. Bu hırsızlık anlamına mı geliyor? İzinsiz alınıp kullanılan eşyaların karşılığı uyarı mı? Damla’nın aldığının farkedilmemesi sonucu görüntülerdeki durumun ortaya çıktığını söyleyen Acun Ilıcalı, bu durumun bir daha olmaması için uyarıda bulundu.

Konseyin başında konuşan Acun Ilıcalı, yarışmacıların oyunlarda dışarıdan herhangi bir yanlış hamlede bulunmaması gerektiğini söyledi.

KONU HEMEN KAPATILIYOR

Akıllarda kalan soruların yanıtı alınmadan konu hemen gündemden alınıyor. Şimdi bu yarışma proğramında yarışmacılar gizlilik ve kuralların olduğu bir sözleşme imzalıyor. Bu sözleşme maddeleri içerisinde bu kurallar yazılı değil mi? Gözden kaçan kurallar mı? Diyelim kural ihlali yapıldı. Tüm yarışmacıların bildiği kurallar bunlar. Peki Damla yasak olan bir kuralı kameraların gözetimi altında arkadaşları arasında gizlilik olmadan nasıl çiğneyebiliyor? Nasıl herşey normalmiş gibi gösteriliyor ve arkadaşları neden uyarmıyor? Hile yapmak ile Hırsızlık yapmak ve çalmak aynı şey değil mi?

İzleyelim bakalım daha neler olacak…Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir