DUYURULAR

Su arıtma cihazı için aklınızdaki soruların yanıtını alın

WATERGREEN SU ARITMA CİHAZI

Bekleyen sudan rahatsız oluyor ve çeşmeden su içmeye içiniz elvermiyorsa “su arıtma cihazı” ürünlerinden Watergreen markasını düşünebilirsiniz.

Az yer kaplar, şık tasarıma sahiptir. Ev ve küçük ofis kullanımına uygun arıtma cihazımızdır. Beyaz , mavi, kırmızı renk seçenekleri vardır.


SU ARTIMA CİHAZI HAKKINDA

Paket sistem ozmos su arıtma cihazımız, Avrupa dizayn ve kompakt tasarım ile tezgah altında minimum yer kaplar. Az yer kaplayan şık tasarımı ile saatte 12 litre arıtma kapasitesine sahip ev ve küçük ofis kullanımına uygun arıtma cihazımızdır.

Özellikle mutfaklarına yer bakımından azalma olması rahatsız edici olabilir. Hem kaliteli tavsiye olarak çok tercih edilen bu cihaz, fiyat bakımından da oldukça idealdir. Kart ile taksit yapılarak alınan ürün size yer kısıtlaması yapmadan hem estetik hem de sağlık açısından zararları olmadan kullanabileceğiniz bir yapıdadır.

GENEL ÖZELLİKLERİ

– ReverseOsmosis

– Amerikan Sistem

– Günlük Kapasite 300 Lt.

– 6 Aşamalı Su Arıtma

– Şık ve Kompakt Tasarım

– Amerikan Musluk

– Pompa var

– Hızlı Değiştirilebilir Filtreler

– 3 Yıl Garanti

– Periyodik Bakım (  8 AY PERİYOTLARDA İLK 3 FİLTRE DEĞİŞİMİ )

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

– 12” İnline 5 MicronSediment Filtre

– 12” İnline Gac Karbon Filtre

– 12” İnline Blok Karbon Filtre

– 75 GPD Mebrane

– Antibakteriyel Post Karbon Filtre

– Mineral Filtre

– 12 Lt. Dahili Depo

Ölçüleri (cm):

Cihaz: 46 (Boy) x  29 (En) x 39 (Yük.)

Ağırlık: 11 kg

TEKNİK BİLGİLER

Sediment Filtre: Suyun berrak hale getirilmesi için su içerisinde bulunan tüm bakterileri, çamurları, tortuların temizlenmesini, yüzer madde ve partekülleri tutmasını sağlar.

Aktif Karbon Filtre (GAC): Suya renk ve tat veren serbest kloru organik maddeleri ve istenmeyen kokuları tutar.

Blok Karbon Filtre (CTO): Gac karbona ilave ikinci bir karbon filtredir. İkinci bir karbon filtre fonksiyonu yaptığı gibi toz halinde olmayıp katı blok halinde olduğundan, birinci karbon filtre olan GAC’dan kaçabilecek klor, organik madde ve zararlı gazları tutarak risk olayını ortadan kaldırır.

Otomatik Kapama Valfi:  Su arıtmadan geçen suyun akışını kontrol eder. Tank kapasitesi dolduktan sonra suyun kesilmesini sağlar.

Membran Filtre: Su arıtma cihazının en önemli filtresini teşkil eder. Ters osmoz olayının gerçekleştiği yerdir. Yarı geçirgen bir maddeden yapılmış olan uzun bir film iki kat olarak bir makaraya sarılmıştır. Bu iki kat filmin kenarları arasındaki seperatör ile birlikte birbirine kaynatılmış ve su geçişine kapalıdır. Sadece temiz su çıkışına müseade eden, uç tarafındaki üzerinde sıralı delikler olan makaraya sarılı ucu haricinde kapalı dar uzun torba gibidir. Bu çift katlı film bir makaraya sarılmıştır. Sargı aralarına konan seperatör film sayesinde kirli su bu torbanın bütün yüzeylerine ulaşır, basınç etkisiyle temiz su torbanın içine girerek çıkış deliklerinden alınır. Kirli su çapraz akım denen bir akışla film yüzeylerini yalayarak geçerken basınç etkisiyle bir kısım su filmin iç tarafına temiz su olarak geçer.

Temiz Su Tankı: İç yüzeyi gıdaya uygun “foodcontact” malzeme ile kaplanmış olup, temiz suyun hijyenik bir ortamda depolanmasını sağlar. Tankın kendi vanasıyla tanka su giriş ve çıkışını kontrol edilebilir.

Post Karbon: Tankta toplanan veya direkt membrandan gelen temiz suyun musluktan akmadan önce mineral vererek suyu zenginleştirir ve pH düzenler.

Mineral Filtre: Suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum katarak gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir orana getirir.

SİPARİŞ VE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN 

Hızlı irtibat ve telefon numarası: 0537 981 7065

FİYAT :

  • Montaj tarafımıza aittir.
  • 1 hafta ücretsiz test edebilme imkanınız bulunmaktadır.
  • Kredi kartına vade farksız taksit yapılır.
  • Cihaz bedeli KDV dahil 1.200 TL dir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir