GENEL

Stres çarkı herkesin elinde dönüyor peki nedir bu?

Stres çarkı hemen herkesin elinde dolaşmaya başladı. Peki bu çark neye fayda sağlıyor? Nedir?

Stres çarkı : Yeni nesil stres atma topu diyebilirsiniz. Herhangi bir yaş sınırlandırılması olmadan tüm insanların elinde dönen bu stres aleti faydalı mı yoksa eğlence aracı mı konusunda bilgi alabilirsiniz.

STRES ÇARKI

Stres çarkının içerisinde bulunan bilyeler aletin dönmesini saplıyor ve hemen herkes için ideal bir kullanıma sahiptir. 2016 sonlarında yurtdışı ağırlıklı kullanımı olan bu çark, son zamanlarda ülkemizde çok popüler hale geldi. Stes topu ile karşılaştırıldığında ise, mevcut dönüşü topla aynı işlemi görüyor. Bir fark arayacak olursanız; aleti küçüklerinde kullanabiliyor ve stres atabiliyor olması..

Stres çarkı nedir? Stres çarkı nasıl kullanılır

Aletin rulmanları sayesinde çıkan sesten dolayı sinir sistemine rahatlık verdiği idda edilerek satılıyor ve satış amacı da bu zaten.

STRES ÇARKI NASIL KULLANILIYOR?

Merkezindeki rulmandan tutup çevrilerek hareket sağlanıyor ve 30 saniye ile 4 dakika civarında kendi ekseni etrafında dönüş sağlıyor. Merkezin haricinde bulunan rulamanlar yedek olarak tasarlanmış. Merkezdekilerin bozulmasına karşın diğer bölgeldeki rulmanlar çıkarılarak yerine geçecek yedek parça gibi kullanılıyor.

Temizlemesi ise basittir. Yedek rulmanları gres yağı veya yağ çözücü sayesinde 15 dakika kadar bekletmeniz kirlenme ve pas olayını ortadan kaldırarak daha rahat bir kullanım sağlıyor. Normal yağ kullanılmaması öneriliyor. Stres çarkı kullandıkça hızlanan bir alet olduğundan yağdan uzak tutarak kullanmaya özen göstermeniz ömrünü uzatıyor.

STRES ÇARKI FİYATLARI

Stres çarkı fiyat; internet üzerinden satışı yapılan stres ürününün fiyatı 6 TL ile 45 TL arasında bir ortalamaya sahip. Kalitesine göre değişen cihazı kolayca sipariş verebiliyorsunuz.

Stres çarkı nedir? Stres çarkı nasıl kullanılır? Fiyatları nedir
Stres çarkı nedir? Stres çarkı nasıl kullanılır? Fiyatları nedir

YAN ETKİLERİ

Stres çarkının zararları: Bağımlılık gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Kullanımı zevkli olduğu kadar aynı zamanda kişiyi meşgul etmeye yarıyor. Stresli anlarda kullanmak daha keyifli olabilir ve yatışmanızı sağlayabilir.

Korkulacak veya zarar verebilecek bir yanı bulunmuyor. 7’den 77’ye herkesin deneyebileceği ayrı bir güç gerektirmeden dilediğiniz ortamda kullanabileceğiniz bir alettir. Ben bunu alırsam sokakta kullanamam diyorsanız, evde veya işyerinizde bulundurabilir kafanızı dağıtmak ve meşguliyetinizi farklı yöne taşımak istediğinizde kullanabilirsiniz.

KIRILIRSA NE YAPACAKSINIZ

Kırar veya kaybederseniz yenisini alacaksınız.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir