KADIN

Sonbahar için kalçaları kesik kadın kot pantolon modası 2017

Sonbahar için kalçaları kesik kadın kot pantolon modası 2016

Artık yaz ayları bitiyor ve 2016 sonbahar aylarına girmek üzereyiz. Şortların, bikini ve mayoların yerini taytlar ve vazgeçilmez kot pantolonlar alacak.

Peki 2016 sonbaharında kadınlar için nasıl kot pantolonlar olacak. Yavaş yavaş sıklıkla göreceğimiz kot pantolonlar kendini göstermeye başladı bile. Kendi stilini yaratacaksan Kylie Jenner gibi olacaksın. Kalçaları gösteren çizikler halinde kesik kot pantolonlar 2016 sonbaharında kadınların yeni modası. Bu aylarda kendiniz bu pantolonlara alıştırsanız iyi olur.

Tabi herkes bu kadar cesaretli olamayabilir ama sonuç olarak kesik ve yırtık kot pantolonlar sonbahar ve kış aylarında yine popüler.

Yüksek bel modası yavaş yavaş kayıplara karışırken yerini standart kotlara bırakıyor. Önden ve arkadan yırtık modeller şimdilerden raflarda yerini almaya başladı. Üşürmüsünüz yoksa üşümezmisinin bilemiyoruz ama işin içine moda girince kadınlar için soğuk sıcak pek farketmiyor.

İşte Kylie Jenner ile başlayan arkası kesik kalçaları hafif gösteren 2016 sonbaharlık kot pantolon modeli;

kalcalari-yirtik-sonbahar-kadin-kotlar kalcalari-yirtik-sonbahar-kadin-kotlar-1 kalcalari-yirtik-sonbahar-kadin-kotlar-2 kalcalari-yirtik-sonbahar-kadin-kotlar-3Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir