MAGAZİN

Sırf anaları babaları ünlü diye ünlü yapıyoruz!

Sırf anaları babaları ünlü diye ünlü yapıyoruz!

Defne Samyeli’nin güzel kızı Deren Talu sosyal paylaşımları ile beğeni toplamaya devam ediyor.

Yaptığı her paylaşımları ile hayran kitlesinin beğenilerini kazanan Deren Talu, kaynayan gençlik ateşi ile paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Diğer ünlü isimlerin kızlarının internet paylaşımlarına nisbet yaparcasına resimler paylaşan Deren Talu, Yasmin Erbil ve Zehra Çilingiroğlu’nu rakip olarak görüyor gibi. Gerçi anne baba sayesinde ünlü olan bu hanımlar ileride haber yapılacak çoğu şeye şimdiden kendilerini alıştırmaya başladılar.

Tuhaftır ki, bu saydığımız isimlere güzellik konusunda ülkemizde binlerce kız 10 basarken hiç yeni yüzler ünlü olmuyor. Magazincilerin olmadık şeyleri haber yaparak sanki ünlüymüş gibi bu kızları gün yüzüne koymaları ileride ünlü olacakları şimdiden belirliyor.

“…. akşam şurada eğlendi, 18 yaşına girdi barda kutladı gibi saçma haberler yaparak zaten bu kızları önümüzdeki yıllara hazırlamıyorlar mı.

Bizde aynı şeyi yapıyoruz. Aşağıdaki resimde ne ayrıcalık var bilmiyoruz. İnternet üzerinden bir araştırın bakın bu kızlara 10 basan kaç kız çıkacak karşınıza. Belki bizim göremediğinizi siz görürsünüz işte ünlü olmaya yeni aday Deren Talu;

deren-resimleri

Zehra Çilingiroğlu;

zehra-cilingiroglu

Yasmin Erbil;

yasmin-erbil

Hadise ise kız kardeşi için çok çaba sarfediyor ama onda o potansiyel yok ünlü olamaz.

hadise-kardesiBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir