MAGAZİN

Sinem Kobalın gelinliği

Sinem Kobalın gelinliği

Kenan İmirzalıoğlu ile evlenecek olan Sinem Kobal, Nişantaşı’nda gittiği bir moda evinde 7 saat boyunca gelinlik denedi.

Kenan İmirzalıoğlu ile 21 Mayıs’ta Cunda Adası’nda nikah masasına oturacak olan Sinem Kobal önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi.

7 SAAT GELİNLİK DENEDİ

Güzel oyuncu öğle saatlerinde geldiği moda evinde 7 saat gelinlik provası yaptı. Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakan Kobal, Kenan İmirzalıoğlu’nun tahsis ettiği özel şoförlü cipi ile evinin yolunu tuttu.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, nikah tarihi için 21 Mayıs’ı belirlemişti. Ancak aynı gün Beraat Kandili olduğu için aile büyüklerinin uyarısıyla tarihi öne çekildi.

Düğün 14 Mayıs’ta Ayvalık Cunda Adası’nda yapılacak. Hazırlıklar başladı; 300 kişilik davetli listesi oluşturuldu. Sinem Kobal gelinlik siparişini verdi.

800 BİN YL’Yİ GÖZDEN ÇIKARDI

Kenan İmirzalıoğlu 2016’ya damga vurması beklenen düğün için sponsorlardan gelen teklifleri reddetti, kesenin ağzını açtı.

Her şeyin kusursuz olmasını isteyen İmirzalıoğlu, alyans, gelinlik, damatlık, ulaşım konaklama, düğünün yapılacağı otel, organizasyon ve balayı için 800 bin TL’ye gözden çıkardı.

sinem-kobal-gelinlikBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir