MAGAZİN

Simge Sağın’dan eski menajerine taciz

SİMGE SAĞIN’DAN ESKİ MENAJERİNE TACİZ

1ANTV’de yayınlanan Bir De Bizden Dinleyin magazin programında açıklamalarıyla gündeme yön veren usta magazinci Cem Aydınlı, izleyicileri bir kez daha ekranları başına kilitledi.

Cem Aydınlı; 2015 yılına “Miş Miş” adlı parçası ile damga vuran ve bu çıkışını “Yankı” ile devam ettiren Simge Sağın hakkında bomba bir iddiayı açıkladı: “Simge Sağın bundan yaklaşık bir yıl önce ‘Tükelbrothers Menajerlik ve Organizasyon’ şirketinin patronlarından Cihan Tükel ile çalışmaya başlamıştı. Daha sonra Simge, müzik dünyasının başarılı menajeri ile yollarını ayırmıştı. Simge ayrılığın nedenini soranlara gerekçe olarak; Cihan Tükel’in bir röportajında ‘Simge’yi biz yarattık’beyanatını verdiğini okuduğunu ve bundan rahatsız olduğu için iş ilişkilerini bitirdiğini söylüyormuş.

Fakat; duyumlara göre bu ayrılığın gerçek nedeni bu değilmiş. Simge Sağın alkollü olduğu bir gecede Cihan Tükel’i, ofiste çok kötü bir şekilde taciz etmiş. Tacize karşılık vermeyen Cihan bey bunun üzerine Simge Sağın’ın menajerliğini bırakmış. Simge hanım o dönemler, şimdilerde tekrar beraber olduğu Aranjör Ozan Bayraşa ile birlikteydi.

Ayrıca Simge’nin eski evliliğinden olan ve herkesten sır gibi sakladığı bir çocuğu olduğu söyleniyor.”Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir