KADIN

Sıkı sporcu kadın kalçası nasıl olur

Sıkı sporcu kadın kalçası nasıl olur

Giydiğim herşey yakışsın istiyorsanız önce biçimli bir kalçalara sahip olmalısınız. Kalçalarınız dolgun ve sıkı olursa giyilen kıyafetlerin yakışması pek sorun olmayacaktır. Sıkı sporcu kadın kalçası nasıl olmalı diye merak ediyorsanız Jennifer Selter bu konuda size örnek olabilir.

Jennifer Selter kalçası gibi kalçalar sadece sporlar yapılabilir. Yatmakla kalkmakla yürümekle böyle kalçalara sahip olamazsınız. Yapacağınız spor hareketleri tamamen kalça kasları odaklı olmalı. Azimli ve inatla yapılan kalça spor hareketleri ilk haftasında sıkılaşmayı gösterir.

Özellikle evde spor yaparak ev kadınlarının bu kalça hareketleri ile çok kısa sürede en ideal kalçaya sahip olmaları içten bile değil. Öyle tonlarca ağırlık, spor malzemeleri almanıza gerek yok. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaparak hem sporcu beslenmesi hemde kalça kası için gereken spor hareketlerini çok rahat bulabilir ve yarın sabahtan itibaren sıkı kalça çalışmasına başlayabilirsiniz.

Haydi hanımlar şimdi kalça çalıştırma zamanı…

İşte size ilham verecek Jennifer Selter kalçası:

siki-kalca siki-kalca-1 siki-kalca-2 siki-kalca-3 siki-kalca-4 siki-kalca-5 siki-kalca-6 siki-kalca-7 siki-kalca-8 siki-kalca-9 siki-kalca-10 siki-kalca-11Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir