KADIN

Sevişme nedir, sevişmek zararlı mı?

Sevişme nedir, sevişmek zararlı mı?

Sözlükler bile sevişme nedir ne anlama gelir çözebilmiş değildir. Her aramanızd başka bir sonuç bulabilirsiniz. Peki sevişmek acaba gerçekte ne anlama geliyor. Her kelimenin taşıdığı anlam gibi sevişmenin bölümleri neler.

Sevişmenin anlamı sözlükte; birbirini sevme ve soyunarak yatakta sevişmek ve aşk yapmak anlamına geliyor.

Peki başka türlü sevişmek yok mu?

İlk bölüm: Sevişmek, birbirini sevmek videosuz sahne;

  1. Tek taraflı sevmek,
  2. Çift taraflı sevmek.

Şevişmek çoğul anlam taşıdığından tek taraflı sevme ile elde edilemiyor. Her iki kişinin de birbirini sevmesi gerekiyor eğer durum böyle olmazsa sevmek olarak cümle tekil halini alıyor. Birbirini sevmek anlamına gelen sevişmek sözcüğü burada kalplerin bir olması, iki kişinin aynı duyguları besliyor olması anlamına geliyor.

Buradaki sevişmek sahnelemez oluyor, yani bu sevgi türünün video ve sahnesi görsel olarak ifade edilmeye çalışılsa da tam olarak anlatılamıyor. Hisleri sahnelere dökebilecek kabiliyetli yerli ve yabancı oyuncular olsa da bu sahne asla çekilemez, çekilse de o kalbin içerisindeki hareketlenme ve salgılanan hormonlar dışarıdan izlemesi mümkün olmayacaktır. Sadece biz çiçek, böcek, mutluluk ifade edebilecek yakıştırmalarla bu sahneleri oynayabiliriz.

Konuyu sadece aşk ile pekiştirmek doğru olmayacaktır. İki dost birbirini sevebilir ve bu karşılıklı olduğu için “sevişmek” olarak bütünleşir.

İkinci bölüm: Sevişmek, kısaca sevişme sahnesi video;

  • Bu bölüm olduça karışık ve ayrışımı çok.
  • Erkek erkeğe sevişme,
  • Kadın kadına sevişme,
  • Ön sevişme,
  • Aşksız sevişme,

Aşkla sevişme ve daha birçok çeşidi içerisine alabileceğiniz sevişmek kelimeleri ile süslenebilecek fiziksel olgudur.

Buradaki anlatılmak istenen asıl konu ise, cinsellikte tatmin ile biten sevişmedir. Bu sevişme türünde kadının erkeği veya erkeğin kadını sevmesine duygu beslemesine gerek yoktur. Tamamen tatmine dayalı olan bu bölüm video ve sahneler ile süslenebilir ve tam olarak karşıya yansıtılarak izlenebilir.

A- aşk ve tutku sevişmek:

ask-sevismesi

Her iki tarafında sevişmenin başlaması ve sonlanması huzurla dolu sahneler içerir. İzlediğiniz filmlerdeki bu sahneler tamamen yapmacık sahneler olduğundan sahne bitimi aynı huzuru vermez. Yaşanılmadığı sürece anlaşılması güç duygulardır. Sahnenin başlangıcı ile sonuçlanmış halinde sevgi yumağı devam eden bir sevişme türüdür. Uzun yıllar aynı duyguların paylaşılması ile sürer.

A- ihtiyaçtan sevişmek:

sevismek

Bu bir film veya video sahnesi olup tıpkı video izlemek gibi yaşanan sevişme türüdür. Tamamen ihtiyaca dayalı olup, bir film yıldızı veya tiyatro sevişme sahnesi olarak adlandırılabilir. Para için, cinsel ihtiyaç için veya daha farklı sebepler için yapılabilir.

İşin ilginç yanı ise sevişmek hiçbir konuda zararlı değildir. Aksine hormonların hızlanmasını sağlayan bir biçimdir.

2017 sevişme sahneleri için bakalım Türkiye’de hangi sinema ve film oyuncuları damga vuracak hep birlikte göreceğiz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir