SPOR

Sercan Kaya hangi takıma imza attığını bilmiyor

Sercan Kaya hangi takıma imza attığını bilmiyor

Bir basın mensubunun,

“Buraya gelmeden önce Adanaspor’la transfer görüşmesi yaptın mı? Bu transfer görüşmesinin ardından ‘Gerekirse peşinat istemiyorum. Ben Adanaspor’da maç başı oynarım’ şeklinde bir görüşün oldu mu?” şeklindeki sorusunu yanıtlayan genç futbolcu,“Şu an buradayım, bunu konuşmak lazım. Transfer süreci benim için noktalandı. Sonuçta baktığınız zaman transfer dönemi, herkes herkesle görüşüyor. Ben isteseydim oraya da imza atabilirdim. Süper Lig’den herhangi bir kulübe de atabilirdim. Benim tercihim Adana Demirspor oldu çünkü camianın büyüklüğünü biliyordum. Camianın büyüklüğünü bildiğim için de burada bir şampiyonluk yaşamak istiyorum. Bunun için Adanaspor’u tercih ettim” ifadelerini kullandı.

HATAYI GAZETECİLER DÜZELTTİ

Sercan Kaya‘ın, “Adanaspor’u tercih ettim” şeklindeki gafını basın mensupları düzeltti. Konuşmasını sürdürürken bir dil sürçmesi daha yaşayan Sercan Kaya, ‘Adana Demirspor’camiası yerine ‘Adanaspor camiası’ şeklinde bir gafa daha imza attı.

Kaya, sakatlığı olduğuna ilişkin ilgili iddiaları da yalanlayarak, geçmiş liglerdeki performanslarının incelenmesini önerdi.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir