GENEL

Selvi Ataş, aracını süsleyip kutladı! Boşandım mutluyum arabası

Selvi Ataş, aracını süsleyip kutladı! Boşandım mutluyum arabası

Selvi Ataş,  5 senedir boşanmak için mahkemelerde süründüğünü en sonunda başardığı boşanma davası sonucunu arabasını süsleyerek kutladı.

1 çocuğu bulunan 25 yaşındaki Selvi Ataş, evlenirken mutluluğu paşlaşmak için boşanınca da yine aynı mutluluğu süslenen araba ile kutladığını belirtti. Tıpkı evleniyoruz mutluyuz arabası gibi boşanıyorum mutluyum arabası yaptı.

5 senedir boşanma davaları ile uğraştığını iddia ediyor bu demek oluyor ki 20 yaşında boşanma davası açmış. 1 de çocuğu var 🙂 15 yaşında falan evlenmiş galiba. İddiaları biraz sallama gelse de ilgi çekmek ve gündeme oturmak iyi içi yol seçmiş.

SELVİ ATAŞ DUL TEPKİSİ

Yaptığı açıklamada kadınlara seslenen Selvi Ataş, “Muş’ta yaşıyorum ve sadece Muş’ta değil Türkiye genelinde dul kadına veba hastası muamelesi yapılıyor. Bu algı değişsin istiyorum. Kadın boşanınca dul, erkek boşanınca bekar oluyor. Bu böyle olmasın. Boşanınca aileniz dahil herkesin size karşı tavrı değişiyor, toplum içinde biri sizi tarif etmeye kalktığı zaman dul olan diye tarif ediyor. Bu yüzden bir çok kadın boşandıktan sonra bile alyansla geziyor ve iş yerinde kimseye medeni durumunu söyleyemiyor. Kadınlar güçlüdür, kendilerinin farkına varsınlar. Bin bir türlü dert yanan kadınlara temsil olmak istiyorum.” dedi.

bosandim bosandim-1Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir