KADIN

Selülite kesin çözüm üreten kahve çekirdekli bir tarif

Selülite kesin çözüm arayışı olanlar için bir tarif

Selülite kesin çözüm: Size ne derece fayda sağlar bilemiyoruz ama onca tarifler arasında bir araştırma yaparak en faydalı olan bir karışımı sizlerle paylaşıyoruz.

Sonuca gidildiğinde; memnun olan var olmayan var. Kişye göre değişiyor veya ek egzersiz veya beslenme ile bu karışımı uygulayanların yanında aynı zamanda selülit kremleri kullanarak fayda görenler var.

Kadınların özellikle yaz aylarında gizlemekten sıkıldığı ve özgürce deniz, havuz keyfinin yanında güneşlenirken bile rahatsız oldukları selülitler yüzünden giyilecek kıyafetler bile dolaplarda boşyere kalabalık yapıyor. Peki selülite çözümler yok mu? Var tabi, cerrahi operasyonlar, estetikler, lazer gibi çeşitli yollar “Selülite kesin çözüm” olabiliyor. Tabi bunlara bulaşmak istemeyen ve kendini doğal yoldan selülitten kurtarmak isteyenler tonlarca para vererek kremlerden faydalanmaya çalışıyor ama nafile. Peki bu kremlerin içeriğindeki karışımları evde yaparsanız fayda görebilir misiniz?

İşte tam burada “evde selülit giderci tarifler” bizim imdadımıza yetişiyor. İçeriğindeki karışımlar selülit olan bölgelere müdahale ederek, açılan gözenekler ile bu alanı tedavi edebiliyor. Kahve veya kahve çekirdeği ile hazırlanan bu tariflerden bir fayda görebilirsiniz. Garantisi olmayan bu tarifi evde yaparak denemek size zarar vermez.

Selülite kesin çözüm
Selülite kesin çözüm: Size ne derece fayda sağlar bilemiyoruz ama onca tarifler arasında bir araştırma yaparak en faydalı olan bir karışımı sizlerle paylaşıyoruz.

Selülite kesin çözüm olarak sunulan tarif

Selülit gidermek için kullanmanız gereken bazı malzemeler bulunuyor. Evinizde bu malzemeler varsa karışımı hemen hazırlayabilirsiniz. Size gereken malzemeler;

  • Öğütülmüş durumdaki kahve veya kahve çekirdekleri,
  • Bir miktar tuz,
  • Hakiki zeytinyağı

Bu üç malzeme ile selülit giderici tarifimizin hazırlanışı ise şu şekilde;

Selülit olan bölgedeki gözeneklerin açık olması için önce bu bölgenin ılık su ile iyice yıkayarak tam temizliğini sağlayın!

Öğütülmş kahvemiz veya çekirdeği ile aynı oranda içerisinde tuz ilave ederek iyice karıştırıyoruz ve ardından içerisine çok az miktar (birkaç damla) zeytinyağımızı ilave ederek karıştırmaya devam ediyoruz. Hazır olduğunu ve karışımın tamamlanmasını düşündüğünüzde elinize bu karışımdan alarak selülit olan bölgeye masaj yapar gibi yuvarlak şekil çizercesine iyice ovalayın. Bu yöntemi haftada 2 sefer yaparak selülitleri giderebilirsiniz.

Sizi onlarca para harcayarak selülit giderici kimyasal malzemeleri denemek yerine bu yöntemle basitçe giderebilirsiniz. Denemekten zarar gelmeyeceği gibi başarılı bir karışım ile karşılaşma olasılığınızda bulunuyor.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir