KADIN

Seksi iç çamaşırı rengi ne olmalı, seksi iç çamaşırı nasıl seçilir?

Seksi iç çamaşırı rengi ne olmalı, seksi iç çamaşırı nasıl seçilir?

Kadınlar güzel ve seksi görünmeyi sever, aldıkları iltifatlar ise giyim tarzlarına sürekli özen göstermeleri ve hep eleştiri alma konusunda devam eden bir süreklilik sağlar. Bir kadına çok çekici ve çok seksi olduğunu kıyafetlerinin çok yakıştığını söylerseniz başınıza bela aldınız demektir. Sizden sürekli her değişimde eleştiri ve iltifat bekleyecektir.

Şimdi kadına sorsanız, size kendim için giyiniyorum diyecektir.

Ama durum aslında hiç öyle değil. Kadınlar karşı cinsleri ve erkekler için giyinir. Kendileri en son planda kalır.

Peki iç çamaşırlarında durum nedir?

Kadınlar iç çamaşırlarını kendi zevklerine göre alsalar bile amaç bellidir. Partnerini baştan çıkarmak, seksi görünmek ve arzulanmaktır.

Kendi için iç çamaşırı alıyorum diyen kadın seksi çamaşır almaz ve standart iç çamaşırı giyer.

SEKSİ İÇ ÇAMAŞIR NE RENK OLMALI

İster kadın olsun ister erkek farketmez iç çamaşırı tamamen eşiniz için olmalı. Onu tahrik etmeli, onu etkilemeli ve onu baştan çıkarmalıdır.

Renk seçimi nasıl yapılmalı?

Bu araştırmayı internet üzerinden yapmaya kalktığınızda karşınıza ağırlıklı olarak kırmızı ve siyah renk çamaşır tercihi çıkacaktır. Bu ortalama ile seksi iç çamaşır tercih etmek yanlış olacaktır. Çamaşırı madem seksi görünmek için alıyoruz o halde asıl muhattabı ile konuşmak gerekiyor yani eşimiz ve partnerimizle.

Sorun utanmayın, çekinmeyin birlikte internet üzerinden katalogları inceleyin ve en çok beğendiği renkleri kafanızda canlandırın.

Eğer sürpriz yapmak istiyorsanız sadece beğendiği renkleri gösterin. Şu soruyu sormayın, en sevdiğin renk nedir diye. Bu soru erkekler için hep geçiştirilmek istenilen soru olduğundan hızlı ve düşünmeden cevap alacaksınız. Renklerin çok olduğu bir katalog üzerinden hangi renk dikkatini çekiyor diye sorun.

Renk konusunu aştığımıza göre şimdi seksi iç çamaşırı seçim konusuna gelelim.

İşte burda durum tamemen size düşüyor. Vücudunuza göre kilonuza göre seçim yapmalısınız. Göreceğiniz ve inceleyeceğiniz modeller size fikir verecektir.

İşte en seksi iç çamaşır modelleri:

ic-camasiri-seksi ic-camasiri-seksi-1 ic-camasiri-seksi-2 ic-camasiri-seksi-3 ic-camasiri-seksi-4 ic-camasiri-seksi-5 ic-camasiri-seksi-6 ic-camasiri-seksi-7 ic-camasiri-seksi-8 ic-camasiri-seksi-9 ic-camasiri-seksi-10 ic-camasiri-seksi-11 ic-camasiri-seksi-12 ic-camasiri-seksi-13 ic-camasiri-seksi-14 ic-camasiri-seksi-15 ic-camasiri-seksi-16 ic-camasiri-seksi-17 ic-camasiri-seksi-18Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir