BİTKİ VE GIDALAR

Sarımsak ve bal karışımı

Sarımsak ve bal karışımı

Mucize etkisiyle doğal antibiyotik olan bal ve sarımsak bir araya geldi. Karışımı afrodizyak etkisiyle çiftlerin umudu oldu.

Mutfakların vazgeçilmez ikilisisarımsak ve bal doğal tedavi yetenekleriyle ön plana çıkıyor. Bal ve sarımsağın karışımı ise pek çok hastalığın iyileşmesinde oldukça etkili oluyor. Soğuk algınlığından yüksek tansiyona, iltihap, astım, yorgunlukhalsizlik, kısırlık ve hatta kansere kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanılan karışım doğal bir ilaç görevi görüyor.

MUHTEŞEM TARİF

Afrodizyak etsiyle çiftlerin mutluluğunu devamlı kılıyor. Kan akışını hızlandırıp, ereksiyon problemini ortadan kaldırıyor. Kalbi besleyip vücuda güç veriyor. Mutluluk hormonlarını harekete geçiriyor. Karışım görüş gücü azalan gözleri de canlandırıyor. Yaşa bağlı veya genetik ve çevresel faktörlerle görme bozuklukları için uzmanlar yandaki tarifi veriyor.

MALZEMELER: 3 diş sarımsak, 10 çorba kaşığı bal, 200 gr. keten tohumu yağı, 4 limon.

HAZIRLANIŞI: Sarımsağı öğütün. Ardından limonu soyup doğrayın. Sarımsak, bal ve keten tohumu yağını ekleyin. Tahta kaşıkla iyice karıştırın. Yemek öncesi 3 öğün 1 kaşık tüketin.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir