CEP-TABLET

Samsung uygulama yükleme ve uygulama kaldırma

Samsung uygulama yükleme ve uygulama kaldırma

Galaxy Apps

Uygulamaları satın alın ve indirin. Samsung Galaxy cihazları için geliştirilen uygulamaları indirebilirsiniz.

Uygulamalar ekranında SamsungGalaxy Apps üzerine dokunun.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]Bu uygulama, bölgeye veya servis sağlayıcısına bağlı olarak kullanılamayabilir.[/box]

Uygulama yükleme

Uygulamalara kategoriye göre göz atın veya ARA üzerine dokunarak bir anahtar sözcüğü arayın.

Bir öğe hakkındaki bilgileri görüntülemek için o öğeyi seçin. Ücretsiz uygulamaları indirmek için KUR üzerine dokunun. Fiyat uygulanacak uygulamaları satın almak ve indirmek için fiyata dokunun ve ekranda verilen talimatları izleyin.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]Otomatik güncelleme ayarlarını değiştirmek için DİĞERAyarlarUygulamaları otomatik güncelle üzerine dokunun ve ardından bir seçeneği seçin.[/box]

Google Play Store

Uygulamaları satın alın ve indirin.

Uygulamalar ekranında Play Store üzerine dokunun.

Uygulamaları yükleme

Uygulamaları kategorilere göre inceleyin ya da anahtar kelimelerle arayın.

Bir öğe hakkındaki bilgileri görüntülemek için o öğeyi seçin. Ücretsiz uygulamaları indirmek için YÜKLE üzerine dokunun. Fiyat uygulanacak uygulamaları satın almak ve indirmek için fiyata dokunun ve ekranda verilen talimatları izleyin.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]Otomatik güncelleme ayarlarını değiştirmek için simge-23 → AyarlarUygulamaları otomatik güncelle üzerine dokunun ve ardından bir seçeneği seçin.[/box]

Uygulamaları yönetme

Uygulamaları kaldırma veya devre dışı bırakma

Uygulamalar ekranında, DÜZENLE üzerine dokunun. Devre dışı bırakabileceğiniz ya da kaldırabileceğiniz uygulamalarda simge-5 simgesi görünür. Bir uygulamayı seçin ve DEVRE DIŞI BIRAK ya da TAMAM üzerine dokunun. Alternatif olarak, “Uygulamalar” ekranında, Ayarlar → UygulamalarUygulama yöneticisi üzerine dokunun, bir uygulama seçin ve ardından D. DIŞI BIRAK ya da KALDIR üzerine dokunun.

  • D. DIŞI BIRAK: Seçilen ve cihazdan kaldırılamayan varsayılan uygulamaları devre dışı bırakın.
  • KALDIR: İndirilen uygulamaları kaldırın.

Uygulamaları etkinleştirme

Uygulamalar ekranında, AyarlarUygulamalarUygulama yöneticisisimge-24  → Devre dışı üzerine dokunun, bir uygulama seçin ve ardından ETKİNLEŞTİR üzerine dokunun.

Uygulama izinlerini ayarlama

Bazı uygulamaların düzgün şekilde çalışması için, cihazınızdaki bilgilere erişim sağlamak veya bu bilgileri kullanmak için izin gerekebilir. Bir uygulamayı açtığınızda, bir açılır pencere çıkar ve belirli özelliklere ve bilgilere erişim sağlamak ister. Uygulamaya izin vermek için açılır penceredeki İZİN VER üzerine dokunun.

İzin ayarlarınızı görüntülemek için, Uygulamalar ekranını açın ve AyarlarUygulamalar → Uygulama yöneticisi üzerine dokunun. Bir uygulama seçin ve İzinler üzerine dokunun. Uygulamanın izinler listesini görüntüleyebilir ve izinlerini değiştirebilirsiniz.

Uygulamaların izin ayarlarını izin kategorisine görüntülemek ya da değiştirmek için, Uygulamalar ekranında AyarlarGizlilik ve güvenlikUygulama izinleri üzerine dokunun. Bir öğe seçin ve izin verilecek uygulamaların yanındaki tuşlara dokunun.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]Uygulamalara izin vermezseniz, uygulamaların temel özellikleri düzgün çalışmayabilir.[/box]

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir